
Dokładność odczytu 0.0001 g (0.001 c) przy zakresie 160 g (800 c)
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 160 g (800 c) zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Automatyczna kalibracja wewnętrzna
Waga wykonuje kalibrację samodzielnie po wykryciu zmiany temperatury otoczenia. Eliminuje konieczność stosowania zewnętrznych wzorców masy i zapewnia stałą dokładność pomiarów.
| Numer Produktu | 30429818 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 160 g (800 c) |
| Odczyt (d) | 0.0001 g (0.001 c) |
| Legalizacja | Nie |
| Kalibracja Wewnętrzna | Półautomatyczna |
| Wymiary szalki | Ø90 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 3 s |
| Osłona przeciwpodmuchowa | Tak |
| Funkcje | Ważenie, Liczenie sztuk, Ważenie procentowe, Oznaczanie gęstości |
| Konstrukcja wagi | Metalowa podstawa, góna obudowa z tworzywa sztucznego, zdejmowana szalka ze stali nierdzewnej, szklana szafka przeciwpodmuchowa ze zdejmowanymi drzwiczkami, wbudowany hak do ważenia podszalkowego, |
| Jednostki miary | Jedn. użytkownika; gram; grain; karat; miligram; pennyweight; tajwański tael; uncja; uncja (trojańska) |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z podświetleniem |
| Zasilanie | Zasilacz AC (w zestawie) |
| Komunikacja | Złącze RS232 i port Mini-Din (do podłączenia dodatkowego wyświetlacza PAD7) |
| Liniowość ± | 0.0002 g |
| Warunki pracy | 10°C – 30°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji; gwarantowana wydajność w zakresie od 5°C do 40°C |
| Kod EAN | 6971629536048 |
| Wymiary urządzenia | 321 mm × 209 mm × 274 mm |
| Wysokość opakowania | 53.000 cm |
| Długość opakowania | 51.000 cm |
| Szerokość opakowania | 39.000 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 6.900 kg |
| Waga urządzenia | 6.900 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Rods-Frames-and-Supports-Datasheet-PL-80775722_D.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/30431477_PJX_User-Guide_12L_G.pdf |




Seria Wagi Jubilerskie — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Pokrowiec w/DS EX
SKU: 30093334

Jonizator, ION-100A, EU
SKU: 30095929

Złącze RS232 OHAUS 1,5m do wag SP — kabel szeregowy
SKU: 30268982

Złącze RS232-USB OHAUS 1,5 m — konwerter do wag
SKU: 30304101

Osłona wyświetlacza do wag z serii Pioneer PX
SKU: 30372546

Dodatkowy wyświetlacz AD7-MD
SKU: 30472063

Zestaw do wyznaczania gęstości ciał stałych
SKU: 80253384
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Precyzyjna OHAUS PJX803 160 g / 0,0001 g jubilerska
Pierwotna cena wynosiła: 5 685,00 zł.5 059,65 złAktualna cena wynosi: 5 059,65 zł. Netto


Waga jubilerska OHAUS Pioneer PJX803 o zakresie 160 g i odczycie 0,0001 g z osłoną przeciwwiatrową i komunikacją RS232.
Waga Precyzyjna OHAUS Pioneer PJX803 to precyzyjna waga jubilerska z zakresem ważenia 160 g i dokładnością 0,0001 g (0,1 mg). Nowoczesna szklana osłona przeciwwiatrową z czterema zamykanymi drzwiczkami zapewnia stabilne warunki pomiaru. Przestronna aluminiowa szalka umożliwia ważenie większych obiektów. Podświetlany wyświetlacz LCD z czytelnym wskazaniem wyniku oraz klawiatura funkcyjna ułatwiają codzienną pracę. Port RS232 wspomaga integrację z komputerem. Idealna do laboratoriów, edukacji i kontroli jakości. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.




























