
Ergonomia
Wyświetlacz: nie dot.
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Funkcje
Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Akcesoria do wirówek.
Szczegółowe informacje
| Numer Produktu | 30129559 |
|---|---|
| Funkcje | Akcesoria do wirówek |
| Konstrukcja wagi | Aluminum lub materiał pp |
| Wyświetlacz | nie dot. |
| Zasilanie | nie dot. |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Warunki pracy | 5°C – 40°C, 80%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 5 cm |
| Długość opakowania | 12 cm |
| Szerokość opakowania | 11 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 0.076 kg |
| Waga urządzenia | 0.04 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 90 mm × 90 mm × 24 mm |

Ustawianie ID rotora w wirówkach OHAUS
Przewodnik użytkownika
Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta. CentrumWag.pl jest autoryzowanym dystrybutorem OHAUS w Polsce.
Standardowy czas dostawy wynosi 2-3 dni robocze. Dostawa na terenie całej Polski jest bezpłatna.
Tak, oferujemy usługę kalibracji wag OHAUS. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły i wycenę.
Gwarancja i wsparcie
24 miesiące gwarancji
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Autoryzowany dystrybutor
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Profesjonalny serwis
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Bezpłatne doradztwo
Zadzwoń: 506 007 870
Zadzwoń: 506 007 870
Rotor kątowy, 8×1.5/2ml
Pierwotna cena wynosiła: 146,00 zł.129,94 złAktualna cena wynosi: 129,94 zł. Netto

Wysyłka: Napisz, żeby uzyskać więcej informacji na terenie Polski
24 mies. gwarancji + serwis producenta
Autoryzowany dystrybutor OHAUS w Polsce
Większa elastyczność podczas przygotowania próbek
W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór wirników przeznaczonych do użycia z wirówkami Frontier, które doskonale nadają się zarówno do podstawowych, jak i do bardziej intensywnych procesów przygotowania próbek.Wirniki Frontier zostały opracowane z myślą o wygodzie użytkowania, dlatego można je założyć lub zdemontować w kilku prostych krokach, a użytkownicy uzyskują łatwy dostęp do swoich próbek.Wirniki mają trwałą konstrukcję wykonaną z wysokiej jakości stopu aluminium lub polipropylenu, która poradzi sobie w trudnych warunkach: i podczas sterylizacji w autoklawie i w ujemnych temperaturach.Wirniki Frontier poszerzają funkcjonalność wirówek Frontier, zwiększając liczbę, a także typ i rozmiar przewodów, których można używać z każdym modelem wirówki. Są łatwe w czyszczeniu i obsłudze, a ich trwała konstrukcja jest odporna na trudne warunki wirowania.Filmy Wideo przedstawiające Produkt :
Ustawianie ID rotora w wirówkach OHAUS




























