
Dokładność odczytu 10 mg przy zakresie 110 g
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 110 g zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Wyświetlacz: Podświetlany LCD
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.
| Numer Produktu | 80252470 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 110 g |
| Odczyt (d) | 10 mg |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | Ø90 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Funkcje | Procentowa zawartość wilgotności, Procentowa zawartość masy suchej, Ważenie |
| Odczyt zawartości wilgoci | 10 mg/0.1% |
| Profile grzewcze | Standardowy |
| Konstrukcja wagi | Wzmocniony tworzywo ABS , osłona wyświetlacza, uchwyt na próbki |
| Jednostki miary | %; gram |
| Wyświetlacz | Podświetlany LCD |
| Zasilanie | Zasilacz AC |
| Komunikacja | Port RS232 |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629532620 |
| Wymiary urządzenia | 280 mm × 165 mm × 127 mm |
| Wysokość opakowania | 13.200 cm |
| Długość opakowania | 28.300 cm |
| Szerokość opakowania | 16.500 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 4.500 kg |
| Waga urządzenia | 4.500 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/30283451.pdf |

Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Zestaw do kalibracji temperatury
SKU: 11113857

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Złącze RS232-USB OHAUS 1,5 m — konwerter do wag
SKU: 30304101

Złącze RS232-Ethernet OHAUS — konwerter wagi do sieci LAN
SKU: 30304102

Szalki jednorazowe 50szt. do wagosuszarek MB
SKU: 30585411

Osłona ochronna OHAUS MB23 MB25 MB27 do wagosuszarek
SKU: 80252475

Uchwyt szalki OHAUS do wagosuszarki MB23 MB25 MB27
SKU: 80252476

Zamykana szalka na próbki MB
SKU: 80252477
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Wagosuszarka OHAUS MB23 110 g RS232
Pierwotna cena wynosiła: 4 815,00 zł.4 285,35 złAktualna cena wynosi: 4 285,35 zł. Netto


Wagosuszarka OHAUS MB23, udźwig 110 g, RS232, obudowa ABS z osłoną wyświetlacza i uchwytem na próbki.
Wagosuszarka OHAUS MB23 — widok z przodu. Urządzenie wykonane z wzmocnionego tworzywa ABS, wyposażone w osłonę wyświetlacza oraz uchwyt na próbki. Maksymalny udźwig wynosi 110 g. Wagosuszarka MB23 wyposażona jest w interfejs RS232 umożliwiający komunikację z zewnętrznymi systemami. Zastosowanie: laboratoria, przemysł farmaceutyczny, produkcja kosmetyków, kontrola jakości, R&D. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS w Polsce.











































