
Wyświetlacz: Wyświetlacz LED (modele cyfrowe) i pokrętła z podziałką do podwójnej regulacji (modele analogowe)
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Inkubacja i aktywacja hodowli komórek, reakcje enzymatyczne, testy immunologiczn….
| Numer Produktu | 30392068 |
|---|---|
| Funkcje | Inkubacja i aktywacja hodowli komórek, reakcje enzymatyczne, testy immunologiczne, temperatura topnienia/wrzenia, inkubacja izotermiczna, denaturacja kwasów nukleinowych |
| Konstrukcja wagi | Obudowa z malowanej stali, uchwyt na pręt z pokrętłem blokującym |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LED (modele cyfrowe) i pokrętła z podziałką do podwójnej regulacji (modele analogowe) |
| Zasilanie | Kabel zasilający odłączany (w zestawie), modele analogowe wymagają zastosowania zewnętrznego termometru lub urządzenia do pomiaru temperatury w celu wprowadzenia odpowiedniej wartości |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Warunki pracy | 18°C – 33°C, 20% – 80%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 15.2 cm |
| Długość opakowania | 50 cm |
| Szerokość opakowania | 28.6 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 3.9 kg |
| Waga urządzenia | 3.8 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 42.9 cm × 20.3 cm × 8.9 cm |
Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Blok grzewczy OHAUS HB1AL — analogowy, 1-blokowy | — | — | — | 1 935,75 zł |
| Blok grzewczy OHAUS HB1DG — cyfrowy, 1-blokowy | — | — | — | 2 830,20 zł |
| Blok grzewczy OHAUS HB2AL — analogowy, 2-blokowy | — | — | — | 2 616,60 zł |
| Blok grzewczy OHAUS HB2DG — cyfrowy, 2-blokowy | — | — | — | 3 653,45 zł |
| Blok grzewczy OHAUS HB2DGHL — cyfrowy, 2-blokowy z pokrywą grzewczą | — | — | — | 6 247,80 zł |
| Blok grzewczy OHAUS HB4AL — analogowy, 4-blokowyaktualny | — | — | — | 3 644,55 zł |
| Blok grzewczy OHAUS HB4DG — cyfrowy, 4-blokowy | — | — | — | 4 570,15 zł |
| Blok grzewczy OHAUS HB6AL — analogowy, 6-blokowy | — | — | — | 5 233,20 zł |
| Blok grzewczy OHAUS HB6DG — cyfrowy, 6-blokowy | — | — | — | 7 404,80 zł |
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Blok modułowy dla probówek 10 mm
SKU: 30400151

Blok modularny 12/13 mm 20 Hole
SKU: 30400152

Blok modularny 15/16 mm 12 Hole
SKU: 30400153

Blok modularny 20 mm 8 Well Test Tube
SKU: 30400154

Blok modularny 25 mm Test Tube 6 Hole
SKU: 30400155

Blok modułowy kombinacja różnych prob.
SKU: 30400156

Blok modularny 0.5 mL Microtaper
SKU: 30400157

Blok modułowy dla probówek 6 mm
SKU: 30400158
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Blok grzewczy OHAUS HB4AL — analogowy, 4-blokowy
Pierwotna cena wynosiła: 4 095,00 zł.3 644,55 złAktualna cena wynosi: 3 644,55 zł. Netto

Blok grzewczy laboratoryjny OHAUS HB4AL — analogowy, 4-blokowy. Obudowa z malowanej stali, uchwyt na pręt z pokrętłem blokującym.
Blok grzewczy laboratoryjny OHAUS HB4AL — analogowy, 4-blokowy. Urządzenie wykonane w obudowie z malowanej stali, wyposażone w uchwyt na pręt z pokrętłem blokującym zapewniającym stabilne mocowanie. Dwa niezależne pokrętła regulacji temperatury (Low Temperature Adjust i High Temperature Adjust) umożliwiają precyzyjne sterowanie zakresem grzania. Wskaźnik LED sygnalizuje aktywne grzanie. Zastosowanie: produkcja przemysłowa, przemysł farmaceutyczny, rolnictwo, logistyka, magazyn. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS w Polsce.

















