
Wyświetlacz: nie dot.
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Inkubacja i aktywacja hodowli komórek, reakcje enzymatyczne, testy immunologiczn….
| Numer Produktu | 30400175 |
|---|---|
| Funkcje | Inkubacja i aktywacja hodowli komórek, reakcje enzymatyczne, testy immunologiczne, temperatura topnienia/wrzenia, inkubacja izotermiczna, denaturacja kwasów nukleinowych |
| Konstrukcja wagi | Bloki są wykonane z anodyzowanego aluminium, a pokrywa niskotemperaturowa z przeźroczystych paneli Plexiglass® |
| Wyświetlacz | nie dot. |
| Zasilanie | nie dot. |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Wysokość opakowania | 7 cm |
| Długość opakowania | 21 cm |
| Szerokość opakowania | 16 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 0.7 kg |
| Waga urządzenia | 0.7 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
Seria Akcesoria do Sprzętu Laboratoryjnego — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Łaźnia piaskowa 4-bloki
Pierwotna cena wynosiła: 1 550,00 zł.1 379,50 złAktualna cena wynosi: 1 379,50 zł. Netto


















