
Wyświetlacz: nie dot.
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Przygotowywanie zawiesin z płynów, mieszanie odczynników, roztworów buforowych i….
| Numer Produktu | 30400210 |
|---|---|
| Funkcje | Przygotowywanie zawiesin z płynów, mieszanie odczynników, roztworów buforowych i emulsji, testy ELISA, ekstrakcja leków, mieszanie próbek, PCR, wytrawianie, rywanie połączeń komórkowych, ge |
| Konstrukcja wagi | Stojaki na probówki są wykonane z pianki polietylenowej |
| Wyświetlacz | nie dot. |
| Zasilanie | Wytrząsarka vortex Heavy Duty jest wyposażona w uchwyt do mocowania dodatkowych stojaków na probówki. Mini wytrząsarki wymagają elementu podtrzymującego do zamocowania dodatkowych stojaków. |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Wysokość opakowania | 7.6 cm |
| Długość opakowania | 15.9 cm |
| Szerokość opakowania | 12.7 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 0.5 kg |
| Waga urządzenia | 0.5 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
Seria Akcesoria do Sprzętu Laboratoryjnego — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Nakładka dla wytrz. vortex VXHD i VXMP
Pierwotna cena wynosiła: 185,50 zł.165,09 złAktualna cena wynosi: 165,09 zł. Netto


















