
Dokładność odczytu 0.02 kg przy zakresie 35 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 35 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Miernik w obudowie z tworzywa ABS, platforma oraz rama wykonane ze stali malowanej proszkowo
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30809911 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 35 kg |
| Odczyt (d) | 0.02 kg |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 319 mm x 329 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Funkcje | Ważenie, Zatrzymanie wyniku na wyświetlaczu |
| Konstrukcja wagi | Miernik w obudowie z tworzywa ABS, platforma oraz rama wykonane ze stali malowanej proszkowo |
| Jednostki miary | Kilogram, funt |
| Wyświetlacz | 4-cyfrowy, 7-segmentowy wyświetlacz LCD z białym podświetleniem, cyfry o wysokości 28 mm |
| Zasilanie | Zasilacz AC (w zestawie) lub 3 baterie AA (brak w zestawie) |
| Czas pracy na akumulatorze | 100 godzin z baterii jednorazowych |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 85%RH, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661829188 |
| Wymiary urządzenia | 319 mm × 329 mm × 43.5 mm |
| Wysokość opakowania | 15.5 cm |
| Długość opakowania | 39.5 cm |
| Szerokość opakowania | 38.5 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 3.4 kg |
| Waga urządzenia | 2.7 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Courier_3000_Datasheet_PL_80776840_A.pdf |
| Instrukcja obsługi | 0 |

Karta katalogowa (PL)
Seria Wagi Magazynowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga do paczek OHAUS Courier 3000 i-C31M35R 35 kg
Pierwotna cena wynosiła: 755,00 zł.671,95 złAktualna cena wynosi: 671,95 zł. Netto


Waga do paczek OHAUS Courier 3000 i-C31M35R — maksymalny udźwig 35 kg, odczyt 0,02 kg, platforma 319×329 mm. Precyzyjne ważenie lżejszych przesyłek.
Waga do paczek OHAUS Courier 3000 i-C31M35R to precyzyjne urządzenie z maksymalnym udźwigiem 35 kg i dokładnym odczytem 0,02 kg. Antypoślizgowa platforma gumowa o wymiarach 319×329 mm zapewnia stabilność ważonego ładunku. Oddzielny wskaźnik LCD z przyciskami On/Zero i Unity/Hold umożliwia intuicyjną obsługę. Waga przeznaczona jest do firm kurierskich, e-commerce i punktów nadawczych ważących lżejsze paczki. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.




















