
Dokładność odczytu 20 g/50 g przy zakresie 300 kg/600 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 300 kg/600 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Wyświetlacz: N/A
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.
| Numer Produktu | 30419624 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 300 kg/600 kg |
| Odczyt (d) | 20 g/50 g |
| Wymiary szalki | 800 mm x 600 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Stopień szczelności | IP67 |
| Konstrukcja wagi | Szalka ze stali nierdzewnej 304, rama pomostu wykonana z szarej, wypiaskowanej, malowanej proszkowo stali węglowej, gumowe nóżki poziomujące z powłoką antypoślizgową, czujnik aluminiowy, pozi |
| Wyświetlacz | N/A |
| Zasilanie | N/A |
| Komunikacja | N/A |
| Warunki pracy | -10°C – 40°C, 85% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629538776 |
| Wymiary urządzenia | 821 mm × 600 mm × 132 mm |
| Wysokość opakowania | 0.235 m |
| Długość opakowania | 1.165 m |
| Szerokość opakowania | 0.780 m |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 35.000 kg |
| Waga urządzenia | 35.000 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender_Datasheet_PL_Bases.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/30428871.pdf |
Seria Platformy Wagowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Zestaw montażowy Front Nierdzewna D52
SKU: 30424024

Zestaw uchwytów Printer Nierdzewna
SKU: 30424025

Kabel przedłużający 9 metrów D52
SKU: 30424409

Kolumna (stal malowana proszkowo) 350 mm D52
SKU: 30424410

Kolumna (stal malowana proszkowo) 680 mm D52
SKU: 30424411

Kolumna (stal malowana proszkowo) 980 mm D52
SKU: 30424412

Kolumna (stal nierdzewna) 350 mm D52
SKU: 30424413

Kolumna (stal nierdzewna) 680 mm D52
SKU: 30424414
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Platforma Wagowa OHAUS D600RTDV Defender 5000 600 kg
Pierwotna cena wynosiła: 7 390,00 zł.6 577,10 złAktualna cena wynosi: 6 577,10 zł. Netto

Platforma wagowa OHAUS Defender 5000 D600RTDV o udźwigu 600 kg i odczycie 100 g, szalka 800×600 mm, ochrona IP67.
Platforma wagowa OHAUS Defender 5000 D600RTDV to solidna podstawa do ważenia dużych ładunków — maksymalny udźwig 600 kg, odczyt 100 g. Szalka 800×600 mm z malowanej stali, regulowane nóżki antywibracyjne, ochrona IP67 zapewniająca odporność na kurz i wodę. Sprawdza się w magazynach, logistyce, produkcji przemysłowej i handlu hurtowym. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.





















