
Dokładność odczytu 0.2 kg przy zakresie 1500 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 1500 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Terminal z tworzywa ABS, platforma ważąca w kształcie litery U z czarnej lakierowanej stali, sumator z IP67, nierdzewne belki tensometryczne z IP68 OIML R60
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30525420 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 1500 kg |
| Odczyt (d) | 0.2 kg |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 1256 mm x 840 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie Procentowe, Liczenie sztuk z autooptymalizacją APW, Ważenie/Liczenie Kontrolne, Ważenie dynamiczne (Zwierząt)/Tryb Zatrzymania Wyniku na Wyświetlaczu |
| Konstrukcja wagi | Terminal z tworzywa ABS, platforma ważąca w kształcie litery U z czarnej lakierowanej stali, sumator z IP67, nierdzewne belki tensometryczne z IP68 OIML R60 |
| Jednostki miary | Specjalne, Tony metryczne, funt, funt:uncja, gram, kilogram, tona, uncja |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD z białym podświetleniem LED, 256 x 80 pikseli |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz zprzewodem zasilającym lub akumulator litowo-jonowy (opcja) |
| Czas pracy na akumulatorze | 20 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Port RS232, karta MicroSD oraz zegar czasu rzeczywistego do obsługi GLP/GMP (dostępne w standardzie). Opcje: port Ethernet, WiFi, Bluetooth, RS485, USB, drugi port RS232, wyjście analogowe (4-20 m |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 85%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 20 cm |
| Długość opakowania | 160 cm |
| Szerokość opakowania | 100 cm |
| Czas dostawy | 2-4 dni robocze (Zapytaj o dokładny czas dostawy) |
| Waga opakowania | 60 kg |
| Waga urządzenia | 60 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 1256 mm × 840 mm × 78 mm |
Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Kabel RS232 1,5 m OHAUS do wagi R71 — kabel połączeniowy
SKU: 30057595

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Karta Micro SD
SKU: 30303533

Dławik M16 D52
SKU: 30379716

Silikonowa osłona ochronna OHAUS TD52P — 1 sztuka
SKU: 30424022
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS DFP52P1500J1 1500 kg RS232 USB Ethernet
Pierwotna cena wynosiła: 9 980,00 zł.8 882,20 złAktualna cena wynosi: 8 882,20 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS DFP52P1500J1 z udźwigiem 1500 kg i komunikacją RS232, USB oraz Ethernet. Kompletny zestaw z terminalem TD52P.
Waga Platformowa OHAUS DFP52P1500J1 to kompletny zestaw wagowy z platformą paletową 1256×840 mm i terminalem TD52P. Maksymalny udźwig 1500 kg, odczyt 0,5 kg. Obsługuje interfejsy RS232, USB i Ethernet, co ułatwia integrację z systemami ERP i WMS. Czarna stalowa rama U zapewnia trwałość w warunkach magazynowych. Dedykowana do magazynów, logistyki, produkcji przemysłowej i handlu hurtowego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.
















