| Numer Produktu | 80252584 |
|---|---|
| Wysokość opakowania | 5.500 cm |
| Długość opakowania | 23.000 cm |
| Szerokość opakowania | 24.000 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 312.000 g |
| Waga urządzenia | 312.000 g |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
Seria Kable do drukarek — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Kabel RS232 9 Pin OHAUS do PC — do wagi i-DT33XW | — | — | — | 351,55 zł |
| Kabel RS232 OHAUS do PC — do wagi i-DT33P | — | — | — | 395,16 zł |
| Kabel RS232 OHAUS ST103-AR do wag EP VP AR — z adapterem | — | — | — | 390,71 zł |
| Kabel RS232 OHAUS ST103-CKW55 do wag TxxXW z adapteremaktualny | — | — | — | 321,29 zł |
| Kabel RS232 OHAUS ST103-EX do wag MB PA TxxP | — | — | — | 390,71 zł |
| Kabel RS9 M/F 1m | — | — | — | 316,84 zł |
| Kabel z adapterem RS25 M/RS 9M do STP 103 (wagi Scout i Navigator wymagają adaptera) | — | — | — | 76,54 zł |
To akcesorium jest kompatybilne z następującymi produktami OHAUS:
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Kabel RS232 OHAUS ST103-CKW55 do wag TxxXW z adapterem
Pierwotna cena wynosiła: 361,00 zł.321,29 złAktualna cena wynosi: 321,29 zł. Netto

Kabel RS232 OHAUS ST103-CKW55 do wag TxxXW — wtyk DB9 żeński, gołe końce przewodów po drugiej stronie oraz adapter mini D25.
Oryginalny kabel RS232 OHAUS ST103-CKW55 przeznaczony do wag serii TxxXW. Kabel wyposażony jest we wtyk DB9 żeński po jednej stronie oraz gołe końce przewodów po drugiej, co umożliwia podłączenie do urządzeń z niestandardowym złączem szeregowym. Dołączony adapter mini D25 rozszerza kompatybilność. Umożliwia transfer danych do systemów sterowania, drukarek i komputerów przemysłowych. Stosowany w automatyce ważenia i kontroli procesu. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.



