
Wyświetlacz: nie dot.
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Hodowle komórek, hodowle bakterii i drożdży, testy immunologiczne, badania białe….
| Numer Produktu | 30400140 |
|---|---|
| Funkcje | Hodowle komórek, hodowle bakterii i drożdży, testy immunologiczne, badania białek, techniki znakowania, żele barwiące i odbarwiające, badania rozpuszczalności, procedury ekstrakcji, hybrydyza |
| Wyświetlacz | nie dot. |
| Zasilanie | Wszystkie akcesoria obejmują również wyposażenie niezbędne do zamocowania do wytrząsarek |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Wysokość opakowania | 7.6 cm |
| Długość opakowania | 26.7 cm |
| Szerokość opakowania | 26.7 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 0.9 kg |
| Waga urządzenia | 0.9 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Lab_Shakers_Accessories_Catalog_80776907_A.pdf |
| Wymiary urządzenia | 32.4 cm × 25.4 cm |
Karta katalogowa (PL)
Seria Akcesoria do Sprzętu Laboratoryjnego — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Perforowana mata do wytrząsarki wahliwej OHAUS SHRK04DG
Pierwotna cena wynosiła: 169,50 zł.150,85 złAktualna cena wynosi: 150,85 zł. Netto

Perforowana mata antypoślizgowa OHAUS SHRK04DG do wytrząsarek kołyskowych. Zapewnia stabilne mocowanie próbek podczas wytrząsania.
Perforowana mata do wytrząsarki wahliwej OHAUS SHRK04DG to oryginalne akcesorium do cyfrowych wytrząsarek kołyskowych OHAUS serii SHRK. Antypoślizgowa, perforowana mata zapewnia stabilne utrzymanie próbek i naczyń laboratoryjnych podczas pracy urządzenia. Perforacje umożliwiają przepływ powietrza, co jest istotne w wielu aplikacjach biologicznych i chemicznych. Przeznaczona do laboratoriów analitycznych, biotechnologii i farmaceutyki. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.


















