| Numer Produktu | 30331643 |
|---|---|
| Wysokość opakowania | 8 cm |
| Długość opakowania | 24 cm |
| Szerokość opakowania | 18 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 200 g |
| Waga urządzenia | 100 g |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Instrukcja obsługi | 0 |
Seria Akcesoria wagowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Junction Box SS DFD | — | — | — | 614,10 zł |
| Junction Box SS DFD DFL | — | — | — | 1 085,80 zł |
| Kabel spiralny 9 m OHAUS i-C51 i-C31 — przewód RJ do wagi | — | — | — | 51,62 zł |
| Moduł Analog I/O 6 wejść 12 wyjść OHAUS T82XWT-EU | — | — | — | 2 549,85 zł |
| Moduł Ethernet OHAUS T82XWT-EU — karta sieciowa do wagi | — | — | — | 1 010,15 zł |
| Moduł RS485 z izolacją optyczną OHAUS T82XWT-EUaktualny | — | — | — | 425,42 zł |
| Port Ethernet OHAUS i-C71 — interfejs sieciowy do wag | — | — | — | 529,55 zł |
| Port RS232 OHAUS i-C71 — interfejs szeregowy do wagi | — | — | — | 240,30 zł |
| Port WiFi-BT OHAUS i-C71 — USB Host z Donglem bezprzewodowym | — | — | — | 1 535,25 zł |
| Przedłużenie kabla LC 3.5m D52 | — | — | — | 382,70 zł |
| Przejściówka ze złącza szeregowego na mi | — | — | — | 425,42 zł |
| Przewód do połączenia szeregowego RS232/ | — | — | — | 489,50 zł |
| Przewód Ethernet 15 m OHAUS T82XWT-EU — kabel sieciowy IP68 | — | — | — | 489,50 zł |
| Przewód RS232 do wagi OHAUS T82XWT-EU — kabel komunikacyjny | — | — | — | 467,25 zł |
| Zestaw uszczelek External Power Bank | — | — | — | 1 277,15 zł |
| Złącze RS232-USB OHAUS 1,5 m — konwerter do wag | — | — | — | 372,91 zł |
To akcesorium jest kompatybilne z następującymi produktami OHAUS:
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Moduł RS485 z izolacją optyczną OHAUS T82XWT-EU
Pierwotna cena wynosiła: 478,00 zł.425,42 złAktualna cena wynosi: 425,42 zł. Netto

Moduł RS485 z izolacją optyczną OHAUS T82XWT-EU to wewnętrzna karta interfejsu szeregowego do wag serii T82XW o klasie IP68.
Moduł RS485 z izolacją optyczną OHAUS T82XWT-EU to wewnętrzna karta interfejsu przeznaczona do wag przemysłowych serii T82XW. Płytka PCB wyposażona w złote piny kontaktowe oraz układ scalony zapewnia galwaniczną izolację sygnału RS485, chroniąc wagę i urządzenia nadrzędne przed zakłóceniami elektrycznymi. Klasa szczelności IP68 wag T82XW gwarantuje pracę w wilgotnych i zapylonych środowiskach. Moduł dedykowany jest dla zakładów przemysłowych, linii produkcyjnych oraz systemów automatyki wymagających niezawodnej komunikacji szeregowej. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.



