
Dokładność odczytu 1 g przy zakresie 22000 g
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 22000 g zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Wyświetlacz: Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z podświetleniem
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Ważenie, Liczenie sztuk, Ważenie procentowe, Ważenie kontrolne.
| Numer Produktu | 30456395 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 22000 g |
| Odczyt (d) | 1 g |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 174 mm x 230 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Liczenie sztuk, Ważenie procentowe, Ważenie kontrolne |
| Konstrukcja wagi | Obudowa z tworzywa ABS, szalka ze stali nierdzewnej, blokada transportowa, regulowane stopki przeciwpoślizgowe, poziomica bąbelkowa |
| Jednostki miary | Newton; funt; funt:uncja; gram; grain; karat; kilogram; pennyweight; uncja; uncja (trojańska) |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z podświetleniem |
| Zasilanie | Zasilacz AC (w zestawie) lub 4 baterie C (brak w zestawie) |
| Czas pracy na akumulatorze | 270 godzin z baterii jednorazowych |
| Komunikacja | RS232, USB lub Ethernet (w ofercie akcesoriów) |
| Liniowość ± | 2 g |
| Warunki pracy | -10°C – 40°C, 85% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629531791 |
| Wymiary urządzenia | 250 mm × 240 mm × 74 mm |
| Wysokość opakowania | 17.000 cm |
| Długość opakowania | 39.000 cm |
| Szerokość opakowania | 32.500 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 2.300 kg |
| Waga urządzenia | 1.500 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Navigator-Datasheet_PL_80775659_B.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/30467942-E-NV-User-Guide-12-lang.pdf |


Seria Wagi Techniczne — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Futerał transportowy NV NVT
SKU: 30467963

Adapter z wymiennymi końcówkami (EU-US-UK-AU-KR)
SKU: 30467987

Zasilacz 12V 0.5A UK PLUG
SKU: 30467994

Weigh below hook NV NVT
SKU: 30628012

Pokrywa robocza NVT
SKU: 30809922

Akumulator Lead-Acid R NV NVT
SKU: 83032106

Złącze RS232 OHAUS 1,5m do wag TA NV NVT — interfejs DB9
SKU: 83032107
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Przenośna OHAUS Navigator NVT22000 EU 22000 g / 1 g
Pierwotna cena wynosiła: 1 205,00 zł.1 072,45 złAktualna cena wynosi: 1 072,45 zł. Netto


Waga przenośna OHAUS Navigator NVT22000 EU — udźwig 22000 g, odczyt 1 g, łączność RS232, USB, Ethernet. Szalka 174×230 mm.
Waga przenośna OHAUS Navigator NVT22000 EU to urządzenie ważące o dużym maksymalnym udźwigu 22000 g i odczycie 1 g. Prostokątna szalka ze stali nierdzewnej 174×230 mm umożliwia ważenie dużych próbek. Waga posiada podświetlany wyświetlacz LCD oraz interfejsy RS232, USB i Ethernet do integracji z zewnętrznymi systemami. Sprawdza się w przemyśle spożywczym, logistyce oraz laboratoriach produkcyjnych. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.





















