
Dokładność odczytu 5 g przy zakresie 30 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 30 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.
| Numer Produktu | 30970242 |
|---|---|
| Wymiary szalki | 420 mm x 550 mm |
| Odczyt (d) | 5 g |
| Kod EAN | 6976272572641 |
| Wymiary urządzenia | 550 mm × 420 mm × 134 mm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Zakres pomiarowy | 30 kg |
Seria Platformy Wagowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Baza wagowa OHAUS I-D30C1L Defender 3000 30 kg | 30 kg | 5 g | — | 2 807,95 zł |
| Platforma wagowa OHAUS i-D30B1L 30 kg Defender 3000aktualny | 30 kg | 5 g | — | 1 188,15 zł |
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Platforma wagowa OHAUS i-D30B1L 30 kg Defender 3000
Pierwotna cena wynosiła: 1 335,00 zł.1 188,15 złAktualna cena wynosi: 1 188,15 zł. Netto

Platforma wagowa OHAUS i-D30B1L o maksymalnym udźwigu 30 kg i odczycie 10 g. Solidna obudowa ze stali nierdzewnej 550×420 mm. Przeznaczona do pracy z terminalami Defender.
Platforma wagowa OHAUS Defender 3000 i-D30B1L to solidna, modułowa podstawa wagowa ze stali nierdzewnej przeznaczona do współpracy z terminalami serii Defender. Maksymalny udźwig 30 kg, odczyt 10 g. Platforma 550×420 mm wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej zapewnia trwałość w trudnych warunkach. Regulowane nóżki gwarantują stabilność. Zastosowanie: magazyny, produkcja, przemysł spożywczy, logistyka. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.



