| Numer Produktu | 30602502 |
|---|---|
| Wysokość opakowania | 11 cm |
| Długość opakowania | 28 cm |
| Szerokość opakowania | 18 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 2.2 kg |
| Waga urządzenia | 1.98 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
Seria Akcesoria do Sprzętu Laboratoryjnego — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Pojemnik wirówkowy OHAUS D98MM 1×750 ml FB do wirówki, 2 szt.
Pierwotna cena wynosiła: 3 375,00 zł.3 003,75 złAktualna cena wynosi: 3 003,75 zł. Netto

Pojemnik wirówkowy OHAUS D98MM na 750 ml (płaskie dno FB) o średnicy 98 mm do rotorów poziomych. Zestaw 2 sztuki z czarnego tworzywa.
Pojemnik wirówkowy OHAUS D98MM o pojemności 750 ml z płaskim dnem (FB) i średnicy 98 mm. Wykonany z wytrzymałego czarnego tworzywa z zatrzaskowym mechanizmem blokującym, zapewniającym szczelne zamknięcie podczas wirowania. Przeznaczony do rotorów poziomych wirówek OHAUS dużej pojemności. Stosowany w laboratoriach biochemicznych, biotechnologicznych, farmaceutycznych oraz przy preparatyce komórkowej. Zestaw zawiera 2 sztuki. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.

















