
Dokładność odczytu 1 g przy zakresie 15 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 15 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Akumulator.
| Numer Produktu | 30105955 |
|---|---|
| Wymiary szalki | 226 mm x 294 mm |
| Odczyt (d) | 1 g |
| Jednostki miary | funt, gram |
| Zasilanie | Akumulator (w zestawie), Zasilacz AC (w zestawie) |
| Funkcje | Akumulator |
| Kod EAN | 6971629534594 |
| Wymiary urządzenia | 330 mm × 325 mm × 114 mm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Zakres pomiarowy | 15 kg |
Seria Wagi Liczące — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Licząca OHAUS RC11P15 15 kg
Pierwotna cena wynosiła: 1 255,00 zł.1 116,95 złAktualna cena wynosi: 1 116,95 zł. Netto


Waga licząca OHAUS RC11P15 o maksymalnym udźwigu 15 kg i odczycie 1 g. Platforma 294×226 mm, dwa wyświetlacze LCD. Doskonała do liczenia cięższych elementów.
Waga licząca OHAUS Ranger Count 1000 RC11P15 to solidne urządzenie do zliczania cięższych elementów i detali. Maksymalny udźwig 15 kg, odczyt 1 g. Dwa podświetlane wyświetlacze LCD jednocześnie pokazują wagę i liczbę sztuk. Rozbudowana klawiatura numeryczna skraca czas obsługi. Platforma ze stali nierdzewnej 294×226 mm. Zasilanie bateryjne lub sieciowe. Zastosowanie: produkcja przemysłowa, magazyny, motoryzacja. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.


















