
Wyświetlacz: Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z podświetleniem
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Oddzielanie odśrodkowe, ogólne przygotowanie próbek, peletowanie komórek, oddzie….
| Numer Produktu | 30314812 |
|---|---|
| Funkcje | Oddzielanie odśrodkowe, ogólne przygotowanie próbek, peletowanie komórek, oddzielanie białek, oddzielanie kwasów nukleinowych, koncentracja komórek, separacja chemiczna, diagnostyka, przygotow |
| Konstrukcja wagi | Odporna na korozję komora ze stali nierdzewnej oraz pokrywa z poliwęglanu/ABS |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z podświetleniem |
| Zasilanie | Przystosowany do użycia z różnymi wirnikami oraz akcesoriami |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Warunki pracy | 2°C – 35°C, 80%RH, non-condensing |
| Wysokość opakowania | 52 cm |
| Długość opakowania | 65 cm |
| Szerokość opakowania | 49 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 53 kg |
| Waga urządzenia | 47 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 499 mm × 408 mm × 351 mm |

Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Rotor Wychylny 4x145ml ID
SKU: 30314822

Rotor Wychylny 4x100ml ID Sealable
SKU: 30314823

Rotor Wychylny 2x3MTP w/ Pojemnik ID
SKU: 30314824

Rotor kątowy 6x85ml RB ID Hi
SKU: 30314825

Rotor kątowy 6x85ml RB ID
SKU: 30314826

Rotor kątowy 4x85ml RB ID Hi
SKU: 30314827

Rotor kątowy 10x50ml FA ID
SKU: 30314829

Rotor kątowy 6x50ml RB/FA ID
SKU: 30314830
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wirówka OHAUS FC5718 Frontier 5000 Multi Pro IVD 230V
Pierwotna cena wynosiła: 16 680,00 zł.14 845,20 złAktualna cena wynosi: 14 845,20 zł. Netto

Wirówka OHAUS FC5718 Frontier 5000 Multi Pro IVD 230V — wysokowydajna wirówka stołowa do laboratoriów klinicznych i farmaceutycznych.
Wirówka OHAUS FC5718 z serii Frontier 5000 Multi Pro IVD to wydajna wirówka stołowa do wymagających zastosowań laboratoryjnych i farmaceutycznych. Charakteryzuje się szerokim zakresem prędkości, cyfrowym panelem sterowania z podświetlanymi wyświetlaczami LCD oraz zaawansowanymi opcjami programowania cykli. Regulowane parametry przyspieszenia i zwalniania, funkcja Quick Spin i elektroniczna blokada pokrywy gwarantują bezpieczną i precyzyjną pracę. Przeznaczona do laboratoriów diagnostycznych, badań klinicznych i przemysłu farmaceutycznego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.






















































