| Numer Produktu | 30314852 |
|---|---|
| Wysokość opakowania | 8.5 cm |
| Długość opakowania | 17 cm |
| Szerokość opakowania | 16 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 0.34 kg |
| Waga urządzenia | 0.34 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Frontier_5000_Rotor_Guide_PL_80776262_F.pdf |
Karta katalogowa (PL)
Seria Akcesoria do Sprzętu Laboratoryjnego — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wkładka redukcyjna OHAUS D17MM 7x15ml RB/Vac do wirówki
Pierwotna cena wynosiła: 910,00 zł.809,90 złAktualna cena wynosi: 809,90 zł. Netto

Wkładka redukcyjna OHAUS D17MM na 7 probówek 15ml z dnem okrągłym lub próżniowych (RB/Vac), średnica 17mm. Opakowanie 2 sztuki.
Wkładka redukcyjna OHAUS D17MM do probówek 15ml z dnem okrągłym (RB) oraz próżniowych (Vac), średnica otworu 17mm, pojemność 7 gniazd. Specjalny profil otworów z przegrodami bocznym zapewnia stabilizację zarówno probówek okrągłodenkowych, jak i próżniowych. Korpus z polipropylenu, odporny chemicznie. Stosowana w laboratoriach klinicznych, hematologicznych i diagnostycznych. W zestawie 2 wkładki. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.

















