
Dokładność odczytu 1 g przy zakresie 30 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 30 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Wyświetlacz: Podwójny, ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD z podświetleniem
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.
| Numer Produktu | 30031826 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 30 kg |
| Odczyt (d) | 1 g |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 225 mm x 300 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Stopień szczelności | IP43 |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie procentowe, Ważenie kontrolne, Sumowanie |
| Konstrukcja wagi | Obudowa z tworzywa ABS, szalka ze stali nierdzewnej, czujniki bezdotykowe, uchwyt transportowy, blokada menu, poziomica umieszczona na przednim panelu |
| Jednostki miary | Gram; kilogram; funt; funt:uncja; uncja |
| Wyświetlacz | Podwójny, ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD z podświetleniem |
| Zasilanie | Kabel zasilający (w zestawie) oraz wbudowany akumulator |
| Czas pracy na akumulatorze | 210 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Wbudowany port RS232, opcjonalnie: USB lub Ethernet (akcesoria sprzedawane oddzielnie) |
| Liniowość ± | 2 g |
| Warunki pracy | -10°C – 40°C, 85% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629534242 |
| Wymiary urządzenia | 311 mm × 327 mm × 117 mm |
| Wysokość opakowania | 20.000 cm |
| Długość opakowania | 45.000 cm |
| Szerokość opakowania | 39.000 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 5.500 kg |
| Waga urządzenia | 5.000 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |

Seria Wagi do żywności — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Osłona ochronna V71
SKU: 30037445

Złącze Ethernet OHAUS R21 do wag R31 RC31 R71 V71
SKU: 30037447

Złącze RS232 OHAUS ETHERNET do wag R31 RC31 R41 V71
SKU: 30037448

Złącze USB OHAUS do wag R31 RC31 R41 RC41 V71 — zestaw interfejsu
SKU: 30037449

Hak OHAUS do wag R21 RC21 RC31 RC41 V71
SKU: 30037450

Osłona ochronna Zestaw(10) V71
SKU: 30037469

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Kabel RS232 OHAUS do PC — do wagi i-DT33P
SKU: 80500525
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Kompaktowa OHAUS Valor 7000 V71P30T 30 kg
Pierwotna cena wynosiła: 2 175,00 zł.1 935,75 złAktualna cena wynosi: 1 935,75 zł. Netto


Waga Kompaktowa OHAUS Valor 7000 V71P30T, udźwig 30 kg, odczyt 10 g, szalka 225×300 mm.
Waga Kompaktowa OHAUS Valor 7000 V71P30T — widok z prawej. Obudowa z tworzywa ABS, szalka ze stali nierdzewnej o wymiarach 225×300 mm, czujniki bezdotykowe, uchwyt transportowy, blokada menu oraz poziomica umieszczona na przednim panelu. Udźwig maksymalny 30 kg, odczyt 10 g. Komunikacja: RS232, USB, Ethernet. Klasa szczelności IP43. Zastosowanie: piekarnie, cukiernie, gastronomia, konfekcja spożywcza, produkcja przypraw. Certyfikaty: NSF, HACCP-friendly. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS w Polsce.













































