Zestaw wzorców masy 500 mg-1 mg klasy dokładności F1 OIML R 111 z certyfikatem — kompletny zestaw kalibracyjny z pełną identyfikowalnością pomiarową.
Sprawdzi się w:
kalibracji wag technicznych i przemysłowych, rutynowej kontroli metrologicznej, serwisu wag

Dokładność odczytu F1 przy zakresie 500 mg-1 mg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 500 mg-1 mg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Wzorce masy 1 g i większe są dwuczęściowe. Wzorce masy 500 mg i mniejsze są jednoczęściowe. Wzorce masy od 50 kg do 1 kg są wykonane ze stopu Troemner 8 lub stali nierdzewnej 316. Wzorce masy
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.

Środowisko pracy: Suche
Konstrukcja przystosowana do wymagających warunków pozwala na bezpieczną i precyzyjną pracę.
| Numer Produktu | 80780435 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 500 mg-1 mg |
| Odczyt (d) | F1 |
| Środowisko pracy | Suche |
| Typ certyfikatu | Certyfikat NVLAP |
| Konstrukcja wagi | Wzorce masy 1 g i większe są dwuczęściowe. Wzorce masy 500 mg i mniejsze są jednoczęściowe. Wzorce masy od 50 kg do 1 kg są wykonane ze stopu Troemner 8 lub stali nierdzewnej 316. Wzorce masy |
| Wysokość opakowania | 12.065 cm |
| Długość opakowania | 24.130 cm |
| Szerokość opakowania | 12.065 cm |
| Czas dostawy | 2-30 dni robocze (zapytaj o dokładny czas: ohaus@centrumwag.pl) |
| Waga opakowania | 681.000 g |
| Waga urządzenia | 1.110 g |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
Seria Wzorce Masy — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Zestaw Wzorców Masy OHAUS 500mg-1mg, OIML F1, CERT (500 mg-1 mg/F1)
Pierwotna cena wynosiła: 1 815,00 zł.1 615,35 złAktualna cena wynosi: 1 615,35 zł. Netto

Zestaw wzorców 500 mg-1 mg, OIML F1 z certyfikatem — identyfikowalność NIST.
Zestaw wzorców masy 500 mg-1 mg klasy dokładności F1 OIML R 111 z certyfikatem — kompletny zestaw kalibracyjny z pełną identyfikowalnością pomiarową.
Co zyskujesz?
Sprawdzi się w:
kalibracji wag technicznych i przemysłowych, rutynowej kontroli metrologicznej, serwisu wag
Autoryzowany dystrybutor OHAUS — gwarancja 24 miesiące, serwis na terenie całej Polski. Wysyłka w 2-3 dni robocze, bezpłatnie.
















