
Wyświetlacz: nie dot.
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Hodowle komórek, hodowle bakterii i drożdży, testy immunologiczne, badania białe….
| Numer Produktu | 30400109 |
|---|---|
| Funkcje | Hodowle komórek, hodowle bakterii i drożdży, testy immunologiczne, badania białek, techniki znakowania, żele barwiące i odbarwiające, badania rozpuszczalności, procedury ekstrakcji, hybrydyza |
| Wyświetlacz | nie dot. |
| Zasilanie | Wszystkie akcesoria obejmują również wyposażenie niezbędne do zamocowania do wytrząsarek |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Wysokość opakowania | 17.8 cm |
| Długość opakowania | 30.5 cm |
| Szerokość opakowania | 16.5 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 1.565 kg |
| Waga urządzenia | 1.565 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Lab_Vortex_Mixers_Accessories_Catalog_80776906_B.pdf |
| Wymiary urządzenia | 12.7 cm × 27.7 cm × 12.7 cm |
Karta katalogowa (PL)
Seria Akcesoria do Sprzętu Laboratoryjnego — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Stojak na probówki 30 mm obrotowy
Pierwotna cena wynosiła: 1 500,00 zł.1 335,00 złAktualna cena wynosi: 1 335,00 zł. Netto


















