
Wyświetlacz: nie dot.
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Hodowle komórek, hodowle bakterii i drożdży, testy immunologiczne, badania białe….
| Numer Produktu | 30400120 |
|---|---|
| Funkcje | Hodowle komórek, hodowle bakterii i drożdży, testy immunologiczne, badania białek, techniki znakowania, żele barwiące i odbarwiające, badania rozpuszczalności, procedury ekstrakcji, hybrydyza |
| Wyświetlacz | nie dot. |
| Zasilanie | Wszystkie akcesoria obejmują również wyposażenie niezbędne do zamocowania do wytrząsarek |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Wysokość opakowania | 12.1 cm |
| Długość opakowania | 11.4 cm |
| Szerokość opakowania | 21 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 1.4 kg |
| Waga urządzenia | 1.4 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Lab_Vortex_Mixers_Accessories_Catalog_80776906_B.pdf |
| Wymiary urządzenia | 12.7 cm × 17.8 cm × 10.2 cm |
Karta katalogowa (PL)
Seria Akcesoria do Sprzętu Laboratoryjnego — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Stojak na probówki 50 ml
Pierwotna cena wynosiła: 895,00 zł.796,55 złAktualna cena wynosi: 796,55 zł. Netto


















