
Wyświetlacz: nie dot.
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Hodowle komórek, hodowle bakterii i drożdży, testy immunologiczne, badania białe….
| Numer Produktu | 30400144 |
|---|---|
| Funkcje | Hodowle komórek, hodowle bakterii i drożdży, testy immunologiczne, badania białek, techniki znakowania, żele barwiące i odbarwiające, badania rozpuszczalności, procedury ekstrakcji, hybrydyza |
| Wyświetlacz | nie dot. |
| Zasilanie | Wszystkie akcesoria obejmują również wyposażenie niezbędne do zamocowania do wytrząsarek |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Wysokość opakowania | 4.5 cm |
| Długość opakowania | 38.1 cm |
| Szerokość opakowania | 36.8 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 0.9 kg |
| Waga urządzenia | 0.9 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Lab_Shakers_Accessories_Catalog_80776907_A.pdf |
| Wymiary urządzenia | 35.6 cm × 28 cm |
Karta katalogowa (PL)
Seria Akcesoria do Sprzętu Laboratoryjnego — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Perforowana mata do wytrz. wah. SHRK07AL
Pierwotna cena wynosiła: 251,00 zł.223,39 złAktualna cena wynosi: 223,39 zł. Netto


















