
Dokładność odczytu 0.1 g przy zakresie 6200 g
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 6200 g zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Kalibracja: Ręczna InCal
Regularna kalibracja zapewnia wiarygodność wyników pomiarów i zgodność z wymaganiami norm jakości.
| Numer Produktu | 30268768 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 6200 g |
| Odczyt (d) | 0.1 g |
| Legalizacja | Tak |
| Kalibracja Wewnętrzna | Ręczna InCal |
| Wymiary szalki | 140 mm x 170 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Liczenie sztuk, Ważenie procentowe, Ważenie kontrolne, Sumowanie, Pomiar gęstości, Zapamiętywanie wskazania |
| Konstrukcja wagi | Obudowa ABS i szalka ze stali nierdzewnej |
| Jednostki miary | gram; karat; kilogram |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z podświetleniem |
| Zasilanie | Zasilacz AC (w zestawie) lub 4 baterie AA (brak w zestawie) |
| Czas pracy na akumulatorze | 80 godzin z baterii jednorazowych |
| Komunikacja | RS232, USB host, USB typu A, Ethernet lub Bluetooth® (w ofercie akcesoriów, kompatybilne tylko z systemem Android OS) |
| Liniowość ± | 0.2 g |
| Warunki pracy | 10°C – 30°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629530381 |
| Wymiary urządzenia | 230 mm × 202 mm × 68 mm |
| Wysokość opakowania | 25.000 cm |
| Długość opakowania | 30.000 cm |
| Szerokość opakowania | 12.900 cm |
| Czas dostawy | 4-6 dni roboczych |
| Waga opakowania | 2.200 kg |
| Waga urządzenia | 2.200 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Scout-SJX_DS_PL_80775019_A.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/User_Guide_SJX_12_Lang_30296499_E.pdf |


Seria Wagi Jubilerskie — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Złącze RS232 OHAUS 1,5m do wag SP — kabel szeregowy
SKU: 30268982

Złącze USB host Scout
SKU: 30268983

Złącze USB urządzenie Scout
SKU: 30268984

Złącze Ethernet Scout
SKU: 30268986

Walizka transportowa Scout
SKU: 30269021

Dodatkowy wyświetlacz AD7-MD
SKU: 30472063
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Waga Jubilerska OHAUS SJX6201M 6200 g z legalizacją
Pierwotna cena wynosiła: 2 225,00 zł.1 980,25 złAktualna cena wynosi: 1 980,25 zł. Netto


Waga jubilerska OHAUS Scout SJX6201M o zakresie 6200 g i odczycie 1 g, z legalizacją, kopułową osłoną przeciwpowietrzną i komunikacją RS232, USB, Ethernet.
Waga jubilerska OHAUS Scout SJX6201M to precyzyjne urządzenie o zakresie 6200 g i odczycie 1 g, wyposażone w kopułową osłonę przeciwpowietrzną zapewniającą stabilność pomiarów. Szalka 140×170 mm mieści większe próbki. Model z legalizacją przeznaczony do handlu metalami szlachetnymi i jubilerstwa. Łączność RS232, USB i Ethernet umożliwia integrację z systemami kasowymi i komputerowymi. Stosowana w jubilerstwie, punktach skupu złota i kontroli jakości. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.































