
Dokładność odczytu 0.01 g przy zakresie 1600 g
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 1600 g zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Automatyczna kalibracja wewnętrzna
Waga wykonuje kalibrację samodzielnie po wykryciu zmiany temperatury otoczenia. Eliminuje konieczność stosowania zewnętrznych wzorców masy i zapewnia stałą dokładność pomiarów.
| Numer Produktu | 30430040 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 1600 g |
| Odczyt (d) | 0.01 g |
| Legalizacja | Tak |
| Kalibracja Wewnętrzna | Półautomatyczna |
| Wymiary szalki | Ø180 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Liczenie sztuk, Ważenie procentowe, Oznaczanie gęstości |
| Konstrukcja wagi | Metalowa podstawa, górna obudowa z tworzywa sztucznego, zdejmowana szalka ze stali nierdzewnej |
| Jednostki miary | gram; karat; kilogram; uncja (trojańska) |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z podświetleniem |
| Zasilanie | Zasilacz AC (w zestawie) |
| Komunikacja | Złącze RS232 i port Mini-Din (do podłączenia dodatkowego wyświetlacza PAD7) |
| Liniowość ± | 0.02 g |
| Warunki pracy | 10°C – 30°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji; gwarantowana wydajność w zakresie od 5°C do 40°C |
| Kod EAN | 6971629536499 |
| Wymiary urządzenia | 321 mm × 209 mm × 98 mm |
| Wysokość opakowania | 29.000 cm |
| Długość opakowania | 55.000 cm |
| Szerokość opakowania | 39.000 cm |
| Czas dostawy | 4-6 dni roboczych |
| Waga opakowania | 5.000 kg |
| Waga urządzenia | 3.500 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/30431477_PJX_User-Guide_12L_G.pdf |




Seria Wagi Jubilerskie — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Pokrowiec w/DS EX
SKU: 30093334

Jonizator, ION-100A, EU
SKU: 30095929

Złącze RS232 OHAUS 1,5m do wag SP — kabel szeregowy
SKU: 30268982

Złącze RS232-USB OHAUS 1,5 m — konwerter do wag
SKU: 30304101

Osłona wyświetlacza do wag z serii Pioneer PX
SKU: 30372546

Dodatkowy wyświetlacz AD7-MD
SKU: 30472063

Kabel RS232 OHAUS do PC — do wagi i-DT33P
SKU: 80500525
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Precyzyjna OHAUS PJX1602M 1600 g z legalizacją
Pierwotna cena wynosiła: 4 730,00 zł.4 209,70 złAktualna cena wynosi: 4 209,70 zł. Netto


OHAUS PJX1602M — waga precyzyjna 1600 g z legalizacją, odczyt 0,1 g, szalka ze stali nierdzewnej, interfejs RS232.
Waga Precyzyjna OHAUS PJX1602M z serii PJX Gold to model o maksymalnym udźwigu 1600 g i odczycie 0,1 g posiadający legalizację zatwierdzenia typu. Duża okrągła szalka ze stali nierdzewnej zapewnia wygodę ważenia różnorodnych próbek. Biała obudowa z tworzywa ABS z podświetlanym wyświetlaczem LCD i interfejsem RS232 ułatwia codzienną eksploatację. Dzięki legalizacji model ten spełnia wymogi prawne dla zastosowań handlowych, a także sprawdza się w laboratoriach, edukacji i kontroli jakości. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.





























