
Wyświetlacz: Niezależne wyświetlacze LED (prędkość/czas) umożliwiają jednoczesny podgląd obu ustawień (modele cyfrowe)
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Zawiesiny, genotypowanie, testy DNA i RNA o wysokiej przepustowości w laboratori….
| Numer Produktu | 30392166 |
|---|---|
| Funkcje | Zawiesiny, genotypowanie, testy DNA i RNA o wysokiej przepustowości w laboratoriach klinicznych |
| Konstrukcja wagi | Stojak ze stali nierdzewnej obłożony pianką na max. 50 probówek o średnicy 12 mm (w zestawie), wymienne stojaki obłożone pianką do wytrząsania probówek o średnicy od 10-29 mm |
| Wyświetlacz | Niezależne wyświetlacze LED (prędkość/czas) umożliwiają jednoczesny podgląd obu ustawień (modele cyfrowe) |
| Zasilanie | Odłączany kabel zasilający ( w zestawie) |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Warunki pracy | 4°C – 40°C, 20% – 85%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 34.3 cm |
| Długość opakowania | 49.5 cm |
| Szerokość opakowania | 48.3 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 20.4 kg |
| Waga urządzenia | 20.3 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 24.1 cm × 38.4 cm × 40.6 cm |
Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Wytrząsarka vortex Heavy Duty VXHDAL EU | — | — | — | 3 560,00 zł |
| Wytrząsarka vortex Heavy Duty VXHDDG EU | — | — | — | 4 280,90 zł |
| Wytrząsarka vortex mikropłytka VXMPAL EU | — | — | — | 2 518,70 zł |
| Wytrząsarka vortex mikropłytka VXMPDG EU | — | — | — | 2 861,35 zł |
| Wytrząsarka vortex Mini analog VXMNAL EU | — | — | — | 1 370,60 zł |
| Wytrząsarka vortex Mini cyfr. VXMNDG EU | — | — | — | 2 140,45 zł |
| Wytrząsarka vortex Mini puls. VXMNPS EU | — | — | — | 3 106,10 zł |
| Wytrząsarka vortex multi-tube VXMTAL EUaktualny | — | — | — | 13 772,75 zł |
| Wytrząsarka vortex multi-tube VXMTDG EU | — | — | — | 17 884,55 zł |
| Wytrząsarka vortex stała pręd VXMNFS EU | — | — | — | 1 094,70 zł |
| Wytrząsarka VXMTALB EU | — | — | — | 11 859,25 zł |
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Stojak na probówki 10 mm (szary)
SKU: 30400238

Stojak na probówki 12 mm (niebieski)
SKU: 30400239

Stojak na probówki 13 mm (żółty)
SKU: 30400240

Stojak na probówki 16 mm (zielony)
SKU: 30400241

Stojak na probówki 50 mL (czerwony)
SKU: 30400242

Stojak na probówki 25 mm (biały)
SKU: 30400243

Zestaw przedłużający podstawę
SKU: 30400244

Zestaw podstawek - górna i dolna
SKU: 30400245
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wytrząsarka vortex multi-tube VXMTAL EU
Pierwotna cena wynosiła: 15 475,00 zł.13 772,75 złAktualna cena wynosi: 13 772,75 zł. Netto


















