
Wyświetlacz: Niezależne wyświetlacze LED (prędkość/czas) umożliwiają jednoczesny podgląd obu ustawień (modele cyfrowe) oraz sterowanie ze zmienną prędkością pokrętłami z naniesioną podziałką (mo
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Testy ELISA, preparaty PCR, wytrawianie, rozrywanie wiązań komórkowych.
| Numer Produktu | 30392141 |
|---|---|
| Funkcje | Testy ELISA, preparaty PCR, wytrawianie, rozrywanie wiązań komórkowych |
| Konstrukcja wagi | Tworzywo Cycoloy, przełącznik uchylny dotykowy/czuwania/wł. (oba modele) |
| Wyświetlacz | Niezależne wyświetlacze LED (prędkość/czas) umożliwiają jednoczesny podgląd obu ustawień (modele cyfrowe) oraz sterowanie ze zmienną prędkością pokrętłami z naniesioną podziałką (mo |
| Zasilanie | Odłączany kabel zasilający ( w zestawie) |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Warunki pracy | 4°C – 40°C, 20% – 85%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 18 cm |
| Długość opakowania | 26.5 cm |
| Szerokość opakowania | 31 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 6.8 kg |
| Waga urządzenia | 6.7 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 24.1 cm × 16.8 cm × 16 cm |
Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Wytrząsarka vortex Heavy Duty VXHDAL EUaktualny | — | — | — | 3 560,00 zł |
| Wytrząsarka vortex Heavy Duty VXHDDG EU | — | — | — | 4 280,90 zł |
| Wytrząsarka vortex mikropłytka VXMPAL EU | — | — | — | 2 518,70 zł |
| Wytrząsarka vortex mikropłytka VXMPDG EU | — | — | — | 2 861,35 zł |
| Wytrząsarka vortex Mini analog VXMNAL EU | — | — | — | 1 370,60 zł |
| Wytrząsarka vortex Mini cyfr. VXMNDG EU | — | — | — | 2 140,45 zł |
| Wytrząsarka vortex Mini puls. VXMNPS EU | — | — | — | 3 106,10 zł |
| Wytrząsarka vortex multi-tube VXMTAL EU | — | — | — | 13 772,75 zł |
| Wytrząsarka vortex multi-tube VXMTDG EU | — | — | — | 17 884,55 zł |
| Wytrząsarka vortex stała pręd VXMNFS EU | — | — | — | 1 094,70 zł |
| Wytrząsarka VXMTALB EU | — | — | — | 11 859,25 zł |
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Wkład z pianki bez otworów
SKU: 30400209

Nakładka dla wytrz. vortex VXHD i VXMP
SKU: 30400210

Wkład na duże naczynia 500 ml/1 L
SKU: 30400211

Wkład na mikropłytki wieżowy 4-miesc.
SKU: 30400212

Wkład na mikropłytki (2 x mikropł.)
SKU: 30400213

Wkład na mikropłytki (4 x mikropł.)
SKU: 30400214

Wkład na mikropłytkę pojedynczy
SKU: 30400215

Wkład z p. dla mkroprobówek (52) 0.5 ml
SKU: 30400216
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wytrząsarka vortex Heavy Duty VXHDAL EU
Pierwotna cena wynosiła: 4 000,00 zł.3 560,00 złAktualna cena wynosi: 3 560,00 zł. Netto




















