
Dokładność odczytu 0.5 g przy zakresie 6 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 6 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Akumulator.
| Numer Produktu | 30105954 |
|---|---|
| Wymiary szalki | 226 mm x 294 mm |
| Odczyt (d) | 0.5 g |
| Jednostki miary | funt, gram |
| Zasilanie | Akumulator (w zestawie), Zasilacz AC (w zestawie) |
| Funkcje | Akumulator |
| Kod EAN | 6971629534587 |
| Wymiary urządzenia | 330 mm × 325 mm × 114 mm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Zakres pomiarowy | 6 kg |
Seria Wagi Liczące — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Licząca OHAUS RC11P6 6 kg
Pierwotna cena wynosiła: 1 255,00 zł.1 116,95 złAktualna cena wynosi: 1 116,95 zł. Netto


Waga licząca OHAUS RC11P6 o maksymalnym udźwigu 6 kg i odczycie 0,5 g. Platforma 294×226 mm, dwa wyświetlacze LCD. Przeznaczona do liczenia elementów w produkcji.
Waga licząca OHAUS Ranger Count 1000 RC11P6 przeznaczona do profesjonalnego liczenia elementów i drobnych części. Maksymalny udźwig 6 kg, odczyt 0,5 g. Dwa podświetlane wyświetlacze LCD pokazują wagę i liczbę sztuk. Klawiatura numeryczna ułatwia szybkie definiowanie masy referencyjnej. Platforma ze stali nierdzewnej 294×226 mm. Zasilanie bateryjne lub sieciowe. Zastosowanie: produkcja, magazyny, elektronika. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.




