
Wyświetlacz: nie dot.
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Chromatografia, destylacja, miareczkowanie, elektroliza, chemia, badania i rozwó….
| Numer Produktu | 30392218 |
|---|---|
| Funkcje | Chromatografia, destylacja, miareczkowanie, elektroliza, chemia, badania i rozwój, kontrola jakości, stojaki pierścieniowe, wanienki do kąpieli wodnych, zastosowania w pomieszczeniach czystych, w |
| Konstrukcja wagi | Cynk niklowany lub elektropolerowana stal nierdzewna |
| Wyświetlacz | nie dot. |
| Zasilanie | Do zamocowania łap do ram laboratoryjnych i innej aparatury wymagany jest dodatkowy uchwyt. |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Wysokość opakowania | 5 cm |
| Długość opakowania | 15.2 cm |
| Szerokość opakowania | 20.3 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 0.5 kg |
| Waga urządzenia | 0.5 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Multi-Purpose-Clamps_Datasheet_PL_80775672_B.pdf |
| Wymiary urządzenia | 133 mm |
Karta katalogowa (PL)
Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Łapa wielofunkcyjna CLM-FIXED2SZM
Pierwotna cena wynosiła: 161,50 zł.143,74 złAktualna cena wynosi: 143,74 zł. Netto




















