
Wyświetlacz: Podświetlany wyświetlacz LCD ze wskazaniem temp., prędkości i czasu, zielone światło kontrolne, gdy urządzenie się pracuje, widoczne wskaźniki gorącej płyty grzewczej, ikony SmartRate™,
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Chemikalia i substancje biologia wrażliwa na temperaturę, utrzymanie ciepła, opt….
| Numer Produktu | 30500623 |
|---|---|
| Typ urządzenia | Mieszadło z płytą |
| Rozmiar płyty | Ø13.5 cm |
| Materiał płyty | Aluminiowa |
| Maks. temperatura | 380°C |
| Maks. obroty | 1600 obr./min |
| Funkcje | Chemikalia i substancje biologia wrażliwa na temperaturę, utrzymanie ciepła, optymalizacja pH roztworu, sterylizacja roztworu, reakcje endotermiczne, denaturacja materiału organicznego, przygotow |
| Konstrukcja wagi | Czujnik obudowa SmartHousing™ pozostaje chłodna i odporna na chemikalia, stopień ochrony IP21, hartowany szklany panel przedni, pokrętła sterujące, przełącznik włącz./ wyłącz. nagrzewni |
| Wyświetlacz | Podświetlany wyświetlacz LCD ze wskazaniem temp., prędkości i czasu, zielone światło kontrolne, gdy urządzenie się pracuje, widoczne wskaźniki gorącej płyty grzewczej, ikony SmartRate™, |
| Zasilanie | Czasomierz, mieszanie od 60 do 1600 obr./min, zakres temperatur otoczenia + 5 ° C do 500 ° C (blat ceramiczny) lub do 380 ° C (blat aluminiowy), przewód zasilający (w zestawie), sonda RTD 8 ”( |
| Komunikacja | Podłączenie sondy, SmartHousing ™ pozostaje chłodny w dotyku i jest odporny na chemikalia, stopień ochrony IP21, panel przedni z poliwęglanu, pokrętła sterujące, włącznik / wyłącznik do |
| Warunki pracy | 5°C – 40°C, 80%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 22 cm |
| Długość opakowania | 51 cm |
| Szerokość opakowania | 29.5 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 3.9 kg |
| Waga urządzenia | 2.585 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 267 mm × 173 mm × 126 mm |

Seria Płyty grzejne i mieszadła Guardian™ 7000 — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 13.5 aluminiowe e-G71HSRDM 230V EUaktualny | — | — | — | 4 076,20 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 17.8x17.8 cm ceramiczne e-G71HS07C 230V EU | — | — | — | 4 338,75 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 25.4x25.4 cm ceramiczne e-G71HS10C 230V EU | — | — | — | 6 541,50 zł |
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Zacisk specjalny pręt CLS-RODS
SKU: 30392233

Zacisk specjalny kolumna CLS-COLMNSS
SKU: 30392314

Zacisk specjalny kolumna CLS-COLMNSM
SKU: 30392315

Zacisk specjalny kolumna CLS-COLMNSL
SKU: 30392316

Zacisk specjalny kolumna CLS-COLMNSX
SKU: 30392317

Zacisk specjalny gniazda CLS-NESTXS
SKU: 30392318

Zestaw wsporników Ultra Flex
SKU: 30400145

Pręt wspornika i zestaw zacisków
SKU: 30400146
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 13.5 aluminiowe e-G71HSRDM 230V EU
Pierwotna cena wynosiła: 4 580,00 zł.4 076,20 złAktualna cena wynosi: 4 076,20 zł. Netto






































