
Wyświetlacz: Podświetlany wyświetlacz LCD ze wskazaniem temp., prędkości i czasu, zielone światło kontrolne, gdy urządzenie się pracuje, widoczne wskaźniki gorącej płyty grzewczej, ikony SmartRate™,
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Chemikalia i substancje biologia wrażliwa na temperaturę, utrzymanie ciepła, opt….
| Numer Produktu | 30500613 |
|---|---|
| Typ urządzenia | Mieszadło z płytą |
| Rozmiar płyty | 25.4×25.4 cm |
| Materiał płyty | Ceramiczna |
| Maks. temperatura | 500°C |
| Maks. obroty | 1600 obr./min |
| Funkcje | Chemikalia i substancje biologia wrażliwa na temperaturę, utrzymanie ciepła, optymalizacja pH roztworu, sterylizacja roztworu, reakcje endotermiczne, denaturacja materiału organicznego, przygotow |
| Konstrukcja wagi | Czujnik obudowa SmartHousing™ pozostaje chłodna i odporna na chemikalia, stopień ochrony IP21, hartowany szklany panel przedni, pokrętła sterujące, przełącznik włącz./ wyłącz. nagrzewni |
| Wyświetlacz | Podświetlany wyświetlacz LCD ze wskazaniem temp., prędkości i czasu, zielone światło kontrolne, gdy urządzenie się pracuje, widoczne wskaźniki gorącej płyty grzewczej, ikony SmartRate™, |
| Zasilanie | Czasomierz, mieszanie od 60 do 1600 obr./min, zakres temperatur otoczenia + 5 ° C do 500 ° C (blat ceramiczny) lub do 380 ° C (blat aluminiowy), przewód zasilający (w zestawie), sonda RTD 8 ”( |
| Komunikacja | Podłączenie sondy, SmartHousing ™ pozostaje chłodny w dotyku i jest odporny na chemikalia, stopień ochrony IP21, panel przedni z poliwęglanu, pokrętła sterujące, włącznik / wyłącznik do |
| Warunki pracy | 5°C – 40°C, 80%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 19 cm |
| Długość opakowania | 63 cm |
| Szerokość opakowania | 45.5 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 8.2 kg |
| Waga urządzenia | 5.216 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 415 mm × 286 mm × 123 mm |

Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Mieszadło e-G21ST04R 230V50Hz EU | — | — | — | 1 335,00 zł |
| Mieszadło e-G21ST07R 230V50Hz EU | — | — | — | 1 432,90 zł |
| Mieszadło magnetyczne 13,5 cm ze stali nierdzewnej z powłoką ceramiczną e-G21STRDS 230V50Hz EU | — | — | — | 1 290,50 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 10.2x10.2 cm ceramiczne e-G21HS04C 230V50Hz EU | — | — | — | 1 544,15 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 13.5 aluminiowe e-G71HSRDM 230V EU | — | — | — | 4 076,20 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 13.5 cm ze stali nierdzewnej z powłoką ceramiczną e-G21HSRDS 230V50Hz EU | — | — | — | 1 495,20 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 17.8x17.8 cm ceramiczne e-G71HS07C 230V EU | — | — | — | 4 338,75 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 25.4x25.4 cm ceramiczne e-G71HS10C 230V EUaktualny | — | — | — | 6 541,50 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną e-G21HS07C 230V50Hz EU | — | — | — | 1 664,30 zł |
| Płyta grzewcza e-G21HP04C 230V EU | — | — | — | 1 263,80 zł |
| Płyta grzewcza e-G21HP07C 230V EU | — | — | — | 1 348,35 zł |
| Płyta grzewcza e-G21HPRDS 230V EU | — | — | — | 1 214,85 zł |
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Zacisk specjalny kolumna CLS-COLMNSS
SKU: 30392314

Zacisk specjalny kolumna CLS-COLMNSM
SKU: 30392315

Zacisk specjalny kolumna CLS-COLMNSL
SKU: 30392316

Zacisk specjalny kolumna CLS-COLMNSX
SKU: 30392317

Zacisk specjalny gniazda CLS-NESTXS
SKU: 30392318

Zestaw wsporników Ultra Flex
SKU: 30400145

Pręt wspornika i zestaw zacisków
SKU: 30400146

Listwa obrotowa 2.5 cm PTFE
SKU: 30400147
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 25.4×25.4 cm ceramiczne e-G71HS10C 230V EU
Pierwotna cena wynosiła: 7 350,00 zł.6 541,50 złAktualna cena wynosi: 6 541,50 zł. Netto





































