| Numer Produktu | 30211180 |
|---|---|
| Wysokość opakowania | 1 cm |
| Długość opakowania | 23 cm |
| Szerokość opakowania | 17 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 15 g |
| Waga urządzenia | 15 g |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Frontier_5000_Rotor_Guide_PL_80776262_F.pdf |
Karta katalogowa (PL)
Seria Akcesoria do Sprzętu Laboratoryjnego — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Adapter wirówkowy OHAUS D16MM 9-10 ml — 2 sztukiaktualny | — | — | — | 165,99 zł |
| Duże rękawy 2-drożne winylowe | — | — | — | 40,76 zł |
| Duże rękawy 2-drożne z wł. szkl. | — | — | — | 40,76 zł |
| Duże rękawy 3-drożne czarny winyl | — | — | — | 40,76 zł |
| Duże rękawy 3-drożne winylowe | — | — | — | 40,76 zł |
| Duże rękawy 3-drożne z wł. szkl. | — | — | — | 40,76 zł |
| Małe rękawy 3-drożne czarny winyl | — | — | — | 40,76 zł |
| Małe rękawy 3-drożne winylowe | — | — | — | 40,76 zł |
| Małe rękawy 3-drożne z wł. szkl. | — | — | — | 40,76 zł |
| Śred. rękawy 3-drożne czarny winyl | — | — | — | 40,76 zł |
| Średnie rękawy 2-drożne winylowe | — | — | — | 40,76 zł |
| Średnie rękawy 2-drożne z wł. szkl. | — | — | — | 40,76 zł |
| Średnie rękawy 3-drożne winylowe | — | — | — | 40,76 zł |
| Średnie rękawy 3-drożne z wł. szkl. | — | — | — | 40,76 zł |
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Adapter wirówkowy OHAUS D16MM 9-10 ml — 2 sztuki
Pierwotna cena wynosiła: 186,50 zł.165,99 złAktualna cena wynosi: 165,99 zł. Netto

Adapter OHAUS D16MM do probówek 9-10 ml o średnicy 16 mm do pozycji Vac/Sar — opakowanie 2 sztuki.
Adapter wirówkowy OHAUS D16MM przeznaczony jest do probówek o pojemności 9-10 ml i średnicy 16 mm w pozycji Vac/Sar. Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze białym z zaokrąglonym profilem, zapewnia właściwe centrowanie probówek w rotorze wirówki i eliminuje ryzyko ich uszkodzenia. Opakowanie zawiera 2 sztuki adapterów. Stosowany w laboratoriach analitycznych, biochemii i farmaceutyce. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.

















