
Wyświetlacz: nie dot.
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Hodowle komórek, hodowle bakterii i drożdży, testy immunologiczne, badania białe….
| Numer Produktu | 30400137 |
|---|---|
| Funkcje | Hodowle komórek, hodowle bakterii i drożdży, testy immunologiczne, badania białek, techniki znakowania, żele barwiące i odbarwiające, badania rozpuszczalności, procedury ekstrakcji, hybrydyza |
| Wyświetlacz | nie dot. |
| Zasilanie | Wszystkie akcesoria obejmują również wyposażenie niezbędne do zamocowania do wytrząsarek |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Wysokość opakowania | 22.8 cm |
| Długość opakowania | 66 cm |
| Szerokość opakowania | 57.2 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 1.4 kg |
| Waga urządzenia | 1.4 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Rods-Frames-and-Supports-Datasheet-PL-80775722_D.pdf |
| Instrukcja obsługi | 0 |
| Wymiary urządzenia | 32.4 cm × 25.4 cm |
Karta katalogowa (PL)
Seria Akcesoria do Sprzętu Laboratoryjnego — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Zestaw dwuwarst. platformy wahliwej OHAUS SHRK04DG
Pierwotna cena wynosiła: 630,00 zł.560,70 złAktualna cena wynosi: 560,70 zł. Netto

Zestaw dwuwarstowej platformy wahliwej OHAUS SHRK04DG do wytrząsarki kołyskowej. Platforma z antypoślizgową matą, kompatybilna z wytrząsarkami OHAUS Rocking Wytrząsarka.
Zestaw dwuwarstowej platformy wahliwej OHAUS SHRK04DG to akcesorium do cyfrowych wytrząsarek kołyskowych OHAUS serii SHRK. Platforma ze stali nierdzewnej z antypoślizgową, perforowaną matą zapewnia stabilne mocowanie próbek podczas wytrząsania. Dedykowana do laboratoriów analitycznych, biotechnologii, farmaceutyki i placówek badawczych. Precyzyjne wykonanie gwarantuje bezpieczną pracę z próbkami. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.


















