
Dokładność odczytu 0.5 g przy zakresie 6 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 6 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Platforma, kolumna oraz uchwyt montażowy wykonane ze stali nierdzewnej 316, hermetycznie zamknięty nierdzewny czujnik wagowy z IP68/IP69K, miernik w obudowie ze stali nierdzewnej 316 (IP68/IP69K) z
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30575557 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 6 kg |
| Odczyt (d) | 0.5 g |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 250 mm x 250 mm |
| Środowisko pracy | Mokre |
| Stopień szczelności | IP68;IP69k |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Liczenie sztuk z optymalizacją APW, Ważenie procentowe, Ważenie kontrolne, Liczenie kontrolne, Dozowanie, Ważenie dynamiczne/wstrzymywanie wyświetlacza |
| Konstrukcja wagi | Platforma, kolumna oraz uchwyt montażowy wykonane ze stali nierdzewnej 316, hermetycznie zamknięty nierdzewny czujnik wagowy z IP68/IP69K, miernik w obudowie ze stali nierdzewnej 316 (IP68/IP69K) z |
| Jednostki miary | Gram; kilogram; funt; funt:uncja; uncja |
| Wyświetlacz | 6-cyfrowy, 7-segmentowy biały wyświetlacz LED, cyfry o wysokości 20 mm |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz z przewodem zasilajacym lub powerbank USB (opcja) |
| Komunikacja | Łatwo dostępne porty komunikacyjne, w tym RS232 i USB host (w zestawie), oraz opcjonalnie: drugi port RS232/RS485/USB, wyjście analogowe (4-20 mA, 0-10V), Wi-Fi/Bluetooth, port Ethernet oraz wyjś |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661829584 |
| Wymiary urządzenia | 376 mm × 250 mm × 518 mm |
| Wysokość opakowania | 38.000 cm |
| Długość opakowania | 49.000 cm |
| Szerokość opakowania | 45.000 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 14.000 kg |
| Waga urządzenia | 13.000 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender_6000_Scale_Datasheet_PL_80777025_B.pdf |
| Instrukcja obsługi | 0 |







Karta katalogowa (PL)
Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Dławik M16 D52
SKU: 30379716

Płytka wyjścia analogowego OHAUS TD52 DT61XW R71
SKU: 30424403

Drugi port RS232/RS485/USB OHAUS i-DT61XW TD52
SKU: 30424404

Kabel przedłużający 9 metrów D52
SKU: 30424409
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS Defender 6000 D61XWE6K1S6-EU 6 kg
Pierwotna cena wynosiła: 11 809,00 zł.10 510,01 złAktualna cena wynosi: 10 510,01 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS Defender 6000 D61XWE6K1S6-EU: udźwig 6 kg, odczyt 1 g, szczelność IP68/IP69k, interfejsy RS232, USB, Ethernet.
Waga Platformowa OHAUS Defender 6000 D61XWE6K1S6-EU to przemysłowe urządzenie ważące o maksymalnym udźwigu 6 kg i odczycie 1 g. Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej z platformą 250×250 mm zapewnia długotrwałą eksploatację. Klasa szczelności IP68 i IP69k umożliwia mycie pod wysokim ciśnieniem bez ryzyka uszkodzenia elektroniki. Interfejsy RS232, USB i Ethernet ułatwiają integrację z systemami zarządzania. Spełnia wymagania certyfikatu HACCP. Przeznaczona do magazynów, logistyki, produkcji przemysłowej i handlu hurtowego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.



















