
Dokładność odczytu 0.5 g przy zakresie 3 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 3 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Wyświetlacz: nie dot.
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.
| Numer Produktu | 30554431 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 3 kg |
| Odczyt (d) | 0.5 g |
| Wymiary szalki | 250 mm x 250 mm |
| Środowisko pracy | Mokre |
| Stopień szczelności | IP68;IP69k |
| Konstrukcja wagi | Platforma i rama ze stali nierdzewnej 316, hermetycznie zamknięty czujnik wagowy ze stali nierdzewnej, antypoślizgowe gumowe nóżki, miernik poziomu |
| Wyświetlacz | nie dot. |
| Zasilanie | nie dot. |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629539674 |
| Wymiary urządzenia | 250 mm × 250 mm × 106 mm |
| Wysokość opakowania | 38.000 cm |
| Długość opakowania | 49.000 cm |
| Szerokość opakowania | 45.000 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 7.000 kg |
| Waga urządzenia | 6.000 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender_6000_Base_Datasheet_PL.pdf |
Seria Platformy Wagowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Kabel przedłużający 9 metrów D52
SKU: 30424409

Zestaw przejsciówek do przewodu łączacego platformę z miernikiem
SKU: 30429931

Kolumna (stal nierdzewna 316) 260 mm D61
SKU: 30572908

Zestaw kółek SST Defender Series
SKU: 30616409

Zestaw montażowy frontowy OHAUS DT61 ze stali nierdzewnej
SKU: 30626654

Column Kit remote column with wheels Nierdzewna
SKU: 30795754

Przedłużenie kabla LC 3.5m D52
SKU: 30803566
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Platforma Wagowa OHAUS Defender 6000 i-D3K1S 3 kg IP68
Pierwotna cena wynosiła: 5 785,00 zł.5 148,65 złAktualna cena wynosi: 5 148,65 zł. Netto

Platforma Wagowa OHAUS Defender 6000 i-D3K1S — nierdzewna platforma IP68/IP69k, udźwig 3 kg, odczyt 0,5 g, zgodność z NSF i HACCP.
Platforma Wagowa OHAUS Defender 6000 i-D3K1S to precyzyjna platforma wagowa o udźwigu 3 kg i odczycie 0,5 g. Ochrona IP68 i IP69k umożliwia mycie pod wysokim ciśnieniem bez ryzyka uszkodzenia. Konstrukcja ze stali nierdzewnej odpowiada wymaganiom certyfikatu NSF i standardów HACCP. Przeznaczona do przemysłu spożywczego, laboratoriów produkcyjnych, magazynów i handlu hurtowego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.




















