
Dokładność odczytu 0.2 kg przy zakresie 1500 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 1500 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Środowisko pracy: Mokre
Konstrukcja przystosowana do wymagających warunków pozwala na bezpieczną i precyzyjną pracę.
| Numer Produktu | 30515671 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 1500 kg |
| Odczyt (d) | 0.2 kg |
| Wymiary szalki | 1500 mm x 1250 mm |
| Środowisko pracy | Mokre |
| Stopień szczelności | IP67 |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 85%RH, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661825821 |
| Wymiary urządzenia | 1500 mm × 1250 mm × 90 mm |
| Czas dostawy | 2-10 dni roboczych (Zapytaj o dokładny termin dostawy) |
| Waga opakowania | 179 kg |
| Waga urządzenia | 179 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender-5000-Floor-Scale-Datasheet-PL_80776333_C.pdf |
Seria Pomosty wagowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Rampa najazdowa 1250mm Nierdzewna DF-G1
SKU: 22015475

Rama do montażu fundamentowego 1250x1500mm Nierdzewna DF-G1
SKU: 22015495

Mocowanie podłogowe rampy (2 sztuki) Stal Nierdzewna DF-F1
SKU: 22015581

Statyw 99 cm Nierdzewny
SKU: 30539553
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS DF1500G1LX nierdzewna 1500 kg 1500×1250 mm
Pierwotna cena wynosiła: 19 930,00 zł.17 737,70 złAktualna cena wynosi: 17 737,70 zł. Netto


Nierdzewny pomost wagowy OHAUS DF1500G1LX o udźwigu 1500 kg z platformą 1500×1250 mm w klasie IP67, przeznaczony do przemysłu spożywczego i farmaceutycznego.
Waga Platformowa OHAUS DF1500G1LX to nierdzewny pomost wagowy z maksymalnym udźwigiem 1500 kg i działką odczytową 0,5 kg. Platforma ze stali nierdzewnej o wymiarach 1500×1250 mm spełnia wymagania higieniczne przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Klasa szczelności IP67 umożliwia mycie wodą pod ciśnieniem. Gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie i dezynfekcję. Stosowana w magazynach, logistyce, produkcji przemysłowej i handlu hurtowym. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.








