
Dokładność odczytu 1 kg przy zakresie 3000 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 3000 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Wyświetlacz: N/A
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.
| Numer Produktu | 30786253 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 3000 kg |
| Odczyt (d) | 1 kg |
| Wymiary szalki | 1500 mm x 1250 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Funkcje | N/A |
| Konstrukcja wagi | Stała płyta górna 5 mm, platforma ze stali malowanej na czarno, skrzynka przyłączeniowa ze stali nierdzewnej IP65 z dostępem bocznym, 4 czujniki wagowe IP67 OIML R60 ze stali stopowej, dwie ś |
| Wyświetlacz | N/A |
| Zasilanie | N/A |
| Komunikacja | N/A |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 85%RH, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661828907 |
| Wymiary urządzenia | 1500 mm × 1250 mm × 90 mm |
| Wysokość opakowania | 27 cm |
| Długość opakowania | 154 cm |
| Szerokość opakowania | 154 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 213 kg |
| Waga urządzenia | 182 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender-3000-Platform-Datasheet_PL_80776794_B.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Instruction_Manual_i-DF33_12L_30724285_B.pdf |
Seria Pomosty wagowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Statyw malowany 99 cm Malowany
SKU: 30531244

Statyw 99 cm Nierdzewny
SKU: 30539553

Rampa najazdowa 1250mm Malowana VE
SKU: 72198339

Mocowanie podłogowe rampy stal malowana (2 sztuki) DF-B1
SKU: 72198344
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS DF3000B1LX 3000 kg / 1 kg
Pierwotna cena wynosiła: 7 730,00 zł.6 879,70 złAktualna cena wynosi: 6 879,70 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS DF3000B1LX o udźwigu 3000 kg i odczycie 1 kg. Platforma stalowa 1500×1250 mm, ochrona IP65.
Waga Platformowa OHAUS DF3000B1LX to przemysłowa waga pomostowa z serii Defender 3000 o maksymalnym udźwigu 3000 kg i działce odczytowej 1 kg. Stalowa platforma o wymiarach 1500×1250 mm z ryflowaną powierzchnią antypoślizgową zapewnia stabilne i bezpieczne ważenie dużych ładunków. Klasa ochrony IP65 gwarantuje niezawodność w trudnych warunkach pracy. Urządzenie przeznaczone do magazynów, logistyki, produkcji przemysłowej i handlu hurtowego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.













