
Dokładność odczytu 0.01 mg przy zakresie 120 g
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 120 g zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Drukarka, GLPGMP, Szybka i łatwa konfiguracja.
| Numer Produktu | 31059122 |
|---|---|
| Odczyt (d) | 0.01 mg |
| Komunikacja | Ethernet TCP/IP, Host USB x 2, RS232, Urządzenie USB, WIFI/Bluetooth (w zestawie) |
| Czas stabilizacji | 5 s |
| Jednostki miary | Newton, Specjalne, bat, gram, gran, karat, mesghal, miligram, momme, pennyweight, tical, tola, uncja, uncja (trojańska) |
| Zasilanie | Zasilacz AC (w zestawie) |
| Funkcje | Drukarka, GLPGMP, Szybka i łatwa konfiguracja |
| Konstrukcja szalki | Stop cynku |
| Kod EAN | 6976272573747 |
| Wymiary urządzenia | 393 mm × 230 mm × 370 mm |
| Wymiary szalki | 80 mm x 80 mm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Liniowość ± | 0.2 mg |
| Powtarzalność, typowa | 0.02 mg |
| Minimalna naważka | 2 mg |
| Minimalna naważka USP (0,1%) | 20 mg |
| Wewnętrzna kalibracja | AutoCal™ – automatyczna |
| Warunki pracy | 10°C – 30°C, 80%RH, bez kondensacji |
| Wbudowany jonizator | Nie |
| Ekran | 7" kolorowy ekran dotykowy TFT |
| Wymiary (Dł × Szer × Wys) | 393 × 230 × 370 mm |
| Masa netto | 7.4 kg |
| Waga testowa | 100g, OIML E2 or ASTM CL 1 |
| Zakres tary | Do nośności przez odejmowanie |
| Osłona przeciwwiatrowa | W zestawie |
| Pokrywa ochronna | W zestawie |
| Dodatkowy wyświetlacz | Dostępna jako opcja |
| Zakres pomiarowy | 120 g |

Seria Wagi Semi-Micro (0.01 mg) — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Złącze RS232-USB OHAUS 1,5 m — konwerter do wag
SKU: 30304101

Papier do drukarki OHAUS SF40A — 575 mm, 2 rolki
SKU: 12120799

Kabel RS232 OHAUS do PC — do wagi i-DT33P
SKU: 80500525

Kabel RS422 9 m OHAUS do wag EX i EX-HiCap
SKU: 30078078

Dodatkowy wyświetlacz AD7-RS
SKU: 30472064

Zabezpieczenie przeciwkradzieżowe (Scout Navigator)
SKU: 80850043

Zestaw do wyznaczania gęstości ciał stałych
SKU: 80253384

Szklany ciężarek do gęstości cieczy
SKU: 83034024

Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Półmikro OHAUS EXR125 120 g, odczyt 0,01 mg
Pierwotna cena wynosiła: 27 050,00 zł.24 074,50 złAktualna cena wynosi: 24 074,50 zł. Netto


Waga Półmikro OHAUS EXR125 — zakres 120 g, dokładność 0,01 mg, szalka 80×80 mm, kolorowy ekran dotykowy, komunikacja RS232/USB/Ethernet.
Waga Półmikro OHAUS EXR125 oferuje zakres ważenia do 120 g przy dokładności odczytu 0,01 mg. Wyposażona w szalkę 80×80 mm i kolorowy ekran dotykowy z intukcyjnym interfejsem. Szklana osłona przeciwwiewna z automatycznym otwieraniem zapewnia stabilność pomiarów. Łączność RS232, USB oraz Ethernet umożliwia integrację z systemami laboratoryjnymi. Idealna do laboratoriów analitycznych, edukacji i kontroli jakości. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.











