
Dokładność odczytu 0.01 mg/0.1 mg przy zakresie 82 g/220 g
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 82 g/220 g zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Metalowa podstawa, góna obudowa z tworzywa sztucznego, zdejmowana szalka ze stali nierdzewnej, szklana szafka przeciwpodmuchowa ze zdejmowanymi drzwiczkami, wbudowany hak do ważenia podszalkowego,
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30478197 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 82 g/220 g |
| Odczyt (d) | 0.01 mg/0.1 mg |
| Legalizacja | Nie |
| Kalibracja Wewnętrzna | Automatyczna |
| Wymiary szalki | Ø80 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 10 s |
| Osłona przeciwwiatrowa | Tak |
| Wbudowany jonizator | Nie |
| Funkcje | Ważenie, Liczenie sztuk, Ważenie procentowe, Ważenie zwierząt/dynamiczne, Wyznaczanie gęstości, |
| Konstrukcja wagi | Metalowa podstawa, góna obudowa z tworzywa sztucznego, zdejmowana szalka ze stali nierdzewnej, szklana szafka przeciwpodmuchowa ze zdejmowanymi drzwiczkami, wbudowany hak do ważenia podszalkowego, |
| Jednostki miary | Newton; Jedn. użytkownika; funt; gram; grain; karat; kilogram; mesghal; miligram; momme; pennyweight; singapurski tael; tael hongkoński; tajwański tael; tical; tola; uncja; uncja (trojańska) |
| Wyświetlacz | Podświetlany wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD); drugi wiersz wyświetlacza z dodatkowymi informacjami lub wskazówkami (matryca punktowa) |
| Zasilanie | Zasilacz AC (w zestawie) |
| Komunikacja | RS232 i USB host (w standardzie); wyjście danych GLP/GMP z zegarem czasu rzeczywistego |
| Liniowość ± | 0.0001 g |
| Warunki pracy | 10°C – 30°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji; gwarantowana wydajność w zakresie od 5°C do 40°C |
| Kod EAN | 6971629535911 |
| Wymiary urządzenia | 321 mm × 209 mm × 309 mm |
| Wysokość opakowania | 54.000 cm |
| Długość opakowania | 49.000 cm |
| Szerokość opakowania | 40.000 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 7.500 kg |
| Waga urządzenia | 4.500 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/PX-Datasheet-PL-80775274_J.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/30372560-M-PX-IM-EN-ES-FR-DE-IT.pdf |



Seria Wagi Laboratoryjne — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Pokrowiec w/DS EX
SKU: 30093334

Jonizator, ION-100A, EU
SKU: 30095929

Złącze RS232-USB OHAUS 1,5 m — konwerter do wag
SKU: 30304101

Osłona wyświetlacza do wag z serii Pioneer PX
SKU: 30372546

Dodatkowy wyświetlacz AD7-RS
SKU: 30472064

Zasilacz EXT
SKU: 46001724

Zestaw do wyznaczania gęstości ciał stałych
SKU: 80253384

Kabel RS232 OHAUS do PC — do wagi i-DT33P
SKU: 80500525
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Precyzyjna OHAUS PX225D 220 g / 0,01 mg
Pierwotna cena wynosiła: 14 650,00 zł.13 038,50 złAktualna cena wynosi: 13 038,50 zł. Netto


Waga półmikroanalityczna OHAUS Pioneer PX225D z podwójnym zakresem 82/220 g i odczytem 0,01/0,1 mg, osłona przeciwpowietrzna, interfejsy RS232 i USB.
Waga Precyzyjna OHAUS Pioneer Semi-Micro PX225D oferuje podwójny zakres ważenia: 82 g (odczyt 0,01 mg) oraz 220 g (odczyt 0,1 mg). Precyzyjna szalka ze stali nierdzewnej, czteroszybnowa osłona przeciwpowietrzna oraz stabilna obudowa ABS zapewniają niezawodność w codziennej pracy. Interfejsy RS232 i USB umożliwiają bezproblemową integrację z oprogramowaniem laboratoryjnym. Doskonała do zastosowań w laboratoriach, edukacji oraz kontroli jakości. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.













