
Dokładność odczytu min. 0.01 g przy zakresie max 100 T
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do max 100 T zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Miernik z IP66 w obudowie ze stali nierdzewnej, uchwyt montażowy ze stali nierdzewnej
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Wysokość opakowania | 13.500 cm |
|---|---|
| Długość opakowania | 30.000 cm |
| Warunki pracy | -10°C – 40°C, 85% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661823810 |
| Wymiary urządzenia | 256 mm × 74 mm × 204 mm |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Szerokość opakowania | 26.500 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 3.400 kg |
| Waga urządzenia | 3.000 kg |
| Czas pracy na akumulatorze | 100 godzin na akumulatorze |
| Komunikacja | W standardzie złącze RS232 (na płycie głównej) i opcjonalne porty USB lub Ethernet |
| Numer Produktu | 30648431 |
| Zasilanie | Zasilacz AC (wbudowany) lub akumulator (wbudowany) |
| Wyświetlacz | 7-segmentowy wyświetlacz LCD z wielokolorowym podświetleniem |
| Jednostki miary | Gram; kilogram; funt; funt:uncja; uncja |
| Konstrukcja wagi | Miernik z IP66 w obudowie ze stali nierdzewnej, uchwyt montażowy ze stali nierdzewnej |
| Funkcje | Ważenie, Liczenie sztuk, Ważenie kontrolne i sumowanie |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Stopień szczelności | IP66 |
| Środowisko pracy | Mokre |
| Legalizacja | Tak |
| Odczyt (d) | min. 0.01 g |
| Zakres pomiarowy | max 100 T |




Seria Mierniki Wagowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Miernik wagowy OHAUS Platformowa i-DT33P Defender 3000 EZ | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 847,28 zł |
| Miernik wagowy OHAUS Platformowa i-DT33XW-EU Defender 3000aktualny | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 1 423,11 zł |
| Miernik wagowy OHAUS T24PE Defender 2000 — RS232 | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 680,85 zł |
| Miernik wagowy OHAUS T72XW-EU Defender 7000XtremeW IP66 | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 3 359,75 zł |
| Miernik wagowy OHAUS TD52P Platformowa Defender 5000 | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 2 470,64 zł |
| Miernik wagowy OHAUS TD52XW-EU Platformowa IP68 | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 3 342,84 zł |
| Waga Platformowa OHAUS i-DT61PW — miernik wagowy Defender 6000W | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 2 594,35 zł |
| Waga Platformowa OHAUS i-DT61XWE — miernik Defender 6000 XtremeW | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 4 417,07 zł |
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Kabel przedłużający 9 metrów D52
SKU: 30424409

Port Ethernet OHAUS TD52 — moduł komunikacyjny SST
SKU: 30429666

DB9 Adapter Male to Male
SKU: 30692384

Interfejs USB OHAUS DT33 do wagi i-DT33 — zestaw montażowy
SKU: 30699120

Osłona ochronna OHAUS i-DT33 (5 sztuk)
SKU: 30699121

Przedłużenie kabla LC 3.5m D52
SKU: 30803566

Kabel RS232 9 Pin OHAUS do PC — do wagi i-DT33XW
SKU: 80500552
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Miernik wagowy OHAUS Platformowa i-DT33XW-EU Defender 3000
Pierwotna cena wynosiła: 1 599,00 zł.1 423,11 złAktualna cena wynosi: 1 423,11 zł. Netto

Miernik wagowy OHAUS i-DT33XW-EU Defender 3000 XtremeW — wodoodporny wskaźnik ze stali nierdzewnej do wag platformowych w wymagających środowiskach.
Miernik wagowy OHAUS i-DT33XW-EU Defender 3000 XtremeW to odporny wskaźnik wagowy wykonany ze stali nierdzewnej, przeznaczony do wag platformowych pracujących w wymagających środowiskach przemysłowych — magazynach, zakładach produkcyjnych, logistyce i handlu hurtowym. Wodoodporna obudowa ze szczotkowanej stali nierdzewnej z uszczelnionymi kablowymi przepustami gwarantuje odporność na wilgoć i mycie. Czytelny wyświetlacz LCD z pomarańczowym podświetleniem, intuicyjny panel z przyciskami i obsługa zakresu do 100 T. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.











