
Dokładność odczytu min. 0.01 g przy zakresie max 100 T
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do max 100 T zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Obudowa z tworzywa ABS
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Wysokość opakowania | 28.000 cm |
|---|---|
| Długość opakowania | 31.000 cm |
| Warunki pracy | -10°C – 40°C, 85% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629538813 |
| Wymiary urządzenia | 265 mm × 75 mm × 192 mm |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Szerokość opakowania | 14.000 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 2.000 kg |
| Waga urządzenia | 1.300 kg |
| Czas pracy na akumulatorze | 20 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Port RS232 i Karta MicroSD (dostępne w standardzie). Opcje: Port Ethernet, WiFi, Bluetooth, RS485, USB, Drugi Port RS232, Wyjście Analogowe (4-20 mA, 0-10 V), Wyjścia przekaźnikowe 2WE/4WY |
| Numer Produktu | 30424065 |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz z przewodem zasilającym lub akumulator litowo-jonowy (opcja) |
| Wyświetlacz | LCD, graficzny, z białym podświetleniem LED, 256 x 80 pikseli |
| Jednostki miary | Jedn. użytkownika; Tony metryczne; funt; funt:uncja; gram; kilogram; tona; uncja |
| Konstrukcja wagi | Obudowa z tworzywa ABS |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie Procentowe, Liczenie sztuk z autooptymalizacją APW, Ważenie/Liczenie Kontrolne, Ważenie dynamiczne (Zwierząt)/Tryb Zatrzymania Wyniku na Wyświetlaczu |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Środowisko pracy | Suche |
| Wymiary szalki | 355 mm x 305 mm |
| Legalizacja | Tak |
| Odczyt (d) | min. 0.01 g |
| Zakres pomiarowy | max 100 T |
Seria Mierniki Wagowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Miernik wagowy OHAUS Platformowa i-DT33P Defender 3000 EZ | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 847,28 zł |
| Miernik wagowy OHAUS Platformowa i-DT33XW-EU Defender 3000 | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 1 423,11 zł |
| Miernik wagowy OHAUS T24PE Defender 2000 — RS232 | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 680,85 zł |
| Miernik wagowy OHAUS T72XW-EU Defender 7000XtremeW IP66 | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 3 359,75 zł |
| Miernik wagowy OHAUS TD52P Platformowa Defender 5000aktualny | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 2 470,64 zł |
| Miernik wagowy OHAUS TD52XW-EU Platformowa IP68 | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 3 342,84 zł |
| Waga Platformowa OHAUS i-DT61PW — miernik wagowy Defender 6000W | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 2 594,35 zł |
| Waga Platformowa OHAUS i-DT61XWE — miernik Defender 6000 XtremeW | max 100 T | min. 0.01 g | Tak | 4 417,07 zł |
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Kabel RS232 1,5 m OHAUS do wagi R71 — kabel połączeniowy
SKU: 30057595

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Karta Micro SD
SKU: 30303533

Dławik M16 D52
SKU: 30379716

Silikonowa osłona ochronna OHAUS TD52P — 1 sztuka
SKU: 30424022
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Miernik wagowy OHAUS TD52P Platformowa Defender 5000
Pierwotna cena wynosiła: 2 776,00 zł.2 470,64 złAktualna cena wynosi: 2 470,64 zł. Netto

Miernik wagowy OHAUS TD52P Defender 5000 Platformowa — kolorowy wyświetlacz LCD, pełna klawiatura numeryczna, interfejsy RS232, USB i Ethernet, biblioteka produktów.
Miernik wagowy OHAUS TD52P Defender 5000 Platformowa to zaawansowany terminal ważący przeznaczony do obsługi platform wagowych w środowiskach przemysłowych. Kolorowy wyświetlacz LCD z dużą czytelnością i pełna klawiatura numeryczna ułatwiają operacje. Interfejsy RS232, USB i Ethernet umożliwiają integrację z systemami ERP i drukarkami. Wbudowana biblioteka produktów i możliwość zarządzania użytkownikami zwiększają efektywność pracy. Stosowany w magazynach, logistyce i produkcji przemysłowej. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.











