
Dokładność odczytu 0.1 g przy zakresie 4200 g
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 4200 g zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Drukarka, GLPGMP, LFT.
| Numer Produktu | 30480176 |
|---|---|
| Odczyt (d) | 0.1 g |
| Legalizacja | Nie |
| Komunikacja | RS232, USB |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Jednostki miary | Newton, Specjalne, funt, gram, gran, karat, kilogram, mesghal, miligram, momme, pennyweight, singapurski tael, tael hongkoński, tajwański tael, tical, tola, uncja, uncja (trojańska) |
| Zasilanie | Zasilacz AC (w zestawie) |
| Funkcje | Drukarka, GLPGMP, LFT |
| Konstrukcja szalki | Stal nierdzewna |
| Kod EAN | 6971629536000 |
| Wymiary urządzenia | 321 mm × 209 mm × 98 mm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Zakres pomiarowy | 4200 g |
Seria Wagi Precyzyjne — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Precyzyjna OHAUS PX4201/1 4200 g / 0,1 g
Pierwotna cena wynosiła: 3 370,00 zł.2 999,30 złAktualna cena wynosi: 2 999,30 zł. Netto


Waga Precyzyjna OHAUS Pioneer PX4201/1 — udźwig 4200 g, odczyt 0,1 g, szalka ze stali nierdzewnej, komunikacja RS232 i USB.
Waga Precyzyjna OHAUS Pioneer PX4201/1 to solidne urządzenie do dokładnych pomiarów w laboratoriach, edukacji i kontroli jakości. Udźwig 4200 g i odczyt 0,1 g zapewniają wszechstronność zastosowań. Okrągła szalka ze stali nierdzewnej jest odporna na korozję i łatwa w czyszczeniu. Czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem i klawiatura umożliwiają wygodną obsługę. Komunikacja RS232 i USB pozwala na łatwy transfer danych do komputera lub drukarki. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.










