
Dokładność odczytu 0.5 g przy zakresie 35 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 35 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Modułowa konstrukcja, obudowa z odlewu żeliwnego, zdejmowana szalka nierdzewna, zintegrowany hak do ważenia podszalkowego, możliwość blokady menu, dobrze widoczna poziomica
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30088847 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 35 kg |
| Odczyt (d) | 0.5 g |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 311 mm x 377 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Stopień szczelności | IP54 |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Liczenie sztuk z Autooptymalizacją, Ważenie procentowe, Zaawansowane Ważenie iLiczenie kontrolne, Ważenie dynamiczne/Zwierząt, Dozowanie, Receptury, Ważenie różnicowe, Pomiar gęs |
| Konstrukcja wagi | Modułowa konstrukcja, obudowa z odlewu żeliwnego, zdejmowana szalka nierdzewna, zintegrowany hak do ważenia podszalkowego, możliwość blokady menu, dobrze widoczna poziomica |
| Jednostki miary | Jedn. użytkownika; Gram; kilogram; funt; funt:uncja; uncja |
| Wyświetlacz | Kolorowy graficzny wyświetlacz o przekątnej 4.3" (109 mm) z możliwością regulacji jasności |
| Zasilanie | Kabel zasilający lub wewnętrzny akumulator (akcesorium sprzedawane oddzielnie) |
| Czas pracy na akumulatorze | 12 godzin |
| Komunikacja | Łatwa komunikacja za pomocą wbudowanego portu RS232 i USB lub opcjonalnie: Ethernet, drugiego portu RS232 (akcesoria sprzedawane oddzielnie). Wydruk zgodny z GLP/GMP, zegar czasu rzeczywistego. Fun |
| Liniowość ± | 1 g |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629534365 |
| Wymiary urządzenia | 467 mm × 377 mm × 128 mm |
| Wysokość opakowania | 33.000 cm |
| Długość opakowania | 66.500 cm |
| Szerokość opakowania | 52.500 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 13.300 kg |
| Waga urządzenia | 13.300 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Ranger-7000-Datasheet-PL-80776591_C.pdf |






Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Złącze Ethernet OHAUS R21 do wag R31 RC31 R71 V71
SKU: 30037447

Złącze RS232 OHAUS ETHERNET do wag R31 RC31 R41 V71
SKU: 30037448

Akumulator EX HiCap R71
SKU: 30041295

Kabel RS232 1,5 m OHAUS do wagi R71 — kabel połączeniowy
SKU: 30057595

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Zestaw kolumnowy Malowany R71
SKU: 30095408

Port analogowy do drugiej wagi, R71
SKU: 30097590

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS Ranger 7000 R71MD35-EU 35 kg
Pierwotna cena wynosiła: 5 710,00 zł.5 081,90 złAktualna cena wynosi: 5 081,90 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS Ranger 7000 R71MD35-EU — udźwig 35 kg, odczyt 5 g, platforma 311×377 mm, klasa szczelności IP54, komunikacja RS232/USB/Ethernet.
Waga Platformowa OHAUS Ranger 7000 R71MD35-EU oferuje udźwig 35 kg przy odczycie 5 g i dużej platformie ze stali nierdzewnej (311×377 mm). Klasa szczelności IP54 zapewnia odporność na kurz i wilgoć w wymagających warunkach produkcyjnych. Wielofunkcyjny wyświetlacz dotykowy i możliwość komunikacji przez RS232, USB oraz Ethernet ułatwiają integrację ze środowiskami przemysłowymi. Waga sprawdza się w magazynach, logistyce, produkcji przemysłowej i handlu hurtowym. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.




















