
Dokładność odczytu 10 g przy zakresie 30 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 30 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Wykonane ze stali nierdzewnej 304: miernik z IP66, platforma, rama oraz czujnik wagowy z IP67, regulowane gumowe nóżki z powłoką antypoślizgową
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30685142 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 30 kg |
| Odczyt (d) | 10 g |
| Legalizacja | Tak |
| Wymiary szalki | 355 mm x 305 mm |
| Środowisko pracy | Mokre |
| Stopień szczelności | IP66 |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie kontrolne, Liczenie sztuk, Sumowanie |
| Konstrukcja wagi | Wykonane ze stali nierdzewnej 304: miernik z IP66, platforma, rama oraz czujnik wagowy z IP67, regulowane gumowe nóżki z powłoką antypoślizgową |
| Jednostki miary | gram; kilogram |
| Wyświetlacz | 7-segmentowy wyświetlacz LCD z wielokolorowym podświetleniem |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz z przewodem zasilającym oraz akumulator (w zestawie) |
| Czas pracy na akumulatorze | 100 godzin na akumulatorze |
| Komunikacja | W standardzie złącze RS232 (na płycie głównej) i opcjonalne porty USB lub Ethernet |
| Warunki pracy | -10°C – 40°C, 85% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661825357 |
| Wymiary urządzenia | 646 mm × 305 mm × 122 mm |
| Wysokość opakowania | 20.000 cm |
| Długość opakowania | 63.500 cm |
| Szerokość opakowania | 49.000 cm |
| Czas dostawy | 4-6 dni roboczych |
| Waga opakowania | 11.659 kg |
| Waga urządzenia | 10.359 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender_3000_Standard_Scale_Datasheet_PL_807767020_B.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/30696555_A_D3000-Base-user-manual_EU_12L.pdf |





Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Wheel Kit, Defender Series
SKU: 30372146

Port Ethernet OHAUS TD52 — moduł komunikacyjny SST
SKU: 30429666

Zestaw kółek SST Defender Series
SKU: 30616409

Interfejs USB OHAUS DT33 do wagi i-DT33 — zestaw montażowy
SKU: 30699120

Osłona ochronna OHAUS i-DT33 (5 sztuk)
SKU: 30699121

Kabel RS232 9 Pin OHAUS do PC — do wagi i-DT33XW
SKU: 80500552
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS Defender 3000 D33XW30C1R5EU 30 kg IP66
Pierwotna cena wynosiła: 3 328,00 zł.2 961,92 złAktualna cena wynosi: 2 961,92 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS Defender 3000 D33XW30C1R5EU — udźwig 30 kg, odczyt 10 g, ochrona IP66, platforma 355×305 mm ze stali nierdzewnej.
Waga Platformowa OHAUS Defender 3000 D33XW30C1R5EU to niskoprofilowa waga nierdzewna o maksymalnym udźwigu 30 kg i działce odczytowej 10 g. Dzięki klasie ochrony IP66 doskonale radzi sobie w środowiskach wilgotnych i wymagających regularnego mycia. Wyposażona w platformę ze stali nierdzewnej 355×305 mm, wskaźnik i-D33, interfejsy RS232, USB i Ethernet. Zastosowania: magazyn, logistyka, produkcja przemysłowa, handel hurtowy. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.


















