
Dokładność odczytu 20 g/50 g przy zakresie 60 kg/150 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 60 kg/150 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Miernik w obudowie z tworzywa ABS (TD52P) lub stali nierdzewnej (TD52XW), szalka ze stali nierdzewnej 304, rama pomostu wykonana z szarej, wypiaskowanej, malowanej proszkowo stali węglowej, aluminio
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30461551 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 60 kg/150 kg |
| Odczyt (d) | 20 g/50 g |
| Legalizacja | Tak |
| Wymiary szalki | 500 mm x 500 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie Procentowe, Liczenie sztuk z autooptymalizacją APW, Ważenie/Liczenie Kontrolne, Ważenie dynamiczne (Zwierząt)/Tryb Zatrzymania Wyniku na Wyświetlaczu |
| Konstrukcja wagi | Miernik w obudowie z tworzywa ABS (TD52P) lub stali nierdzewnej (TD52XW), szalka ze stali nierdzewnej 304, rama pomostu wykonana z szarej, wypiaskowanej, malowanej proszkowo stali węglowej, aluminio |
| Jednostki miary | Tony metryczne; gram; kilogram |
| Wyświetlacz | LCD, graficzny, z białym podświetleniem LED |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz z przewodem zasilającym lub akumulator litowo-jonowy (opcja) |
| Czas pracy na akumulatorze | 20 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Port RS232 i Karta MicroSD (dostępne w standardzie). Opcje: Port Ethernet, WiFi, Bluetooth, RS485, USB, Drugi Port RS232, Wyjście Analogowe (4-20 mA, 0-10 V), Wyjścia przekaźnikowe 2WE/4WY |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629534785 |
| Wymiary urządzenia | 665 mm × 500 mm × 903 mm |
| Wysokość opakowania | 0.235 m |
| Długość opakowania | 0.994 m |
| Szerokość opakowania | 0.680 m |
| Czas dostawy | 4-6 dni roboczych |
| Waga opakowania | 26.700 kg |
| Waga urządzenia | 24.400 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender_5000_Dry_Datasheet_PL_80775484_B.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/30428871.pdf |






Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Kabel RS232 1,5 m OHAUS do wagi R71 — kabel połączeniowy
SKU: 30057595

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Karta Micro SD
SKU: 30303533

Dławik M16 D52
SKU: 30379716

Silikonowa osłona ochronna OHAUS TD52P — 1 sztuka
SKU: 30424022
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS D52P150RQDX2-M 150 kg z legalizacją
Pierwotna cena wynosiła: 6 454,00 zł.5 744,06 złAktualna cena wynosi: 5 744,06 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 D52P150RQDX2-M — udźwig 150 kg, odczyt 50 g, platforma 500×500 mm, z legalizacją, komunikacja RS232/USB/Ethernet.
Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 D52P150RQDX2-M to legalizowana waga przemysłowa o maksymalnym udźwigu 150 kg i działce odczytowej 50 g. Stalowa platforma 500×500 mm gwarantuje stabilne ważenie przy ograniczonej przestrzeni. Legalizacja umożliwia stosowanie wagi do transakcji handlowych i rozliczeń. Wskaźnik na kolumnie i łączność RS232, USB, Ethernet pozwalają na sprawną integrację z systemami magazynowymi. Waga polecana dla magazynów, logistyki, produkcji i handlu hurtowego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.

















