
Dokładność odczytu 50 g przy zakresie 300 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 300 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Wyświetlacz: Wyświetlacz LED
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Ważenie, Liczenie sztuk, Sumowanie.
| Numer Produktu | 30235947 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 300 kg |
| Odczyt (d) | 50 g |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 355 mm x 305 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 2 s |
| Funkcje | Ważenie, Liczenie sztuk, Sumowanie |
| Konstrukcja wagi | Terminal wykonany z tworzywa ABS, platforma ze stali nierdzewnej 403, konstrukcja ze stali węglowej, aluminiowa belka tensometryczna z IP65. |
| Jednostki miary | Gram; kilogram; funt |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LED |
| Zasilanie | Zasilacz AC, wewnętrzny akumulator (w zestawie) |
| Czas pracy na akumulatorze | 80 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | RS232 (dostępne jako akcesorium) |
| Warunki pracy | -10°C – 40°C, 85% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629539049 |
| Wymiary urządzenia | 712 mm × 500 mm × 940 mm |
| Wysokość opakowania | 18.500 cm |
| Długość opakowania | 102.500 cm |
| Szerokość opakowania | 62.500 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 27.000 kg |
| Waga urządzenia | 27.000 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Zestaw składanej kolumny
SKU: 30101016

Osłona ochronna OHAUS T24P — przezroczysta pokrywa szalki
SKU: 30101017

Złącze RS232 OHAUS do wagi D2K — zestaw interfejsu szeregowego 1,5 m
SKU: 30101019

Złącze RS232-USB OHAUS 1,5 m — konwerter do wag
SKU: 30304101

Złącze RS232-Ethernet OHAUS — konwerter wagi do sieci LAN
SKU: 30304102

Wheel Kit, Defender Series
SKU: 30372146

Kabel RS232 OHAUS do PC — do wagi i-DT33P
SKU: 80500525
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS Defender 2000 D24PE300FX 300 kg
Pierwotna cena wynosiła: 2 440,00 zł.2 171,60 złAktualna cena wynosi: 2 171,60 zł. Netto


Waga platformowa OHAUS Defender 2000 D24PE300FX — maksymalny udźwig 300 kg, odczyt 50 g, platforma 600×500 mm, komunikacja RS232.
Waga platformowa OHAUS Defender 2000 D24PE300FX zapewnia maksymalny udźwig 300 kg i odczyt 50 g na platformie 600×500 mm ze stali nierdzewnej. Solidna konstrukcja z wskaźnikiem na kolumnie i wyraźnym wyświetlaczem LED sprawdza się w magazynach, logistyce, przemyśle spożywczym i chemicznym. Złącze RS232 umożliwia integrację z systemami informatycznymi. Niezawodność i precyzja w jednym urządzeniu. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.

















