
Dokładność odczytu 0.2 g/0.5 g przy zakresie 3 kg/6 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 3 kg/6 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Miernik w obudowie z tworzywa ABS (TD52P) lub stali nierdzewnej (TD52XW), szalka ze stali nierdzewnej 304, rama pomostu wykonana z szarej, wypiaskowanej, malowanej proszkowo stali węglowej, aluminio
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30424325 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 3 kg/6 kg |
| Odczyt (d) | 0.2 g/0.5 g |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 305 mm x 305 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie Procentowe, Liczenie sztuk z autooptymalizacją APW, Ważenie/Liczenie Kontrolne, Ważenie dynamiczne (Zwierząt)/Tryb Zatrzymania Wyniku na Wyświetlaczu |
| Konstrukcja wagi | Miernik w obudowie z tworzywa ABS (TD52P) lub stali nierdzewnej (TD52XW), szalka ze stali nierdzewnej 304, rama pomostu wykonana z szarej, wypiaskowanej, malowanej proszkowo stali węglowej, aluminio |
| Jednostki miary | Jedn. użytkownika; Tony metryczne; funt; funt:uncja; gram; kilogram; tona; uncja |
| Wyświetlacz | LCD, graficzny, z białym podświetleniem LED |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz z przewodem zasilającym lub akumulator litowo-jonowy (opcja) |
| Czas pracy na akumulatorze | 20 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Port RS232 i Karta MicroSD (dostępne w standardzie). Opcje: Port Ethernet, WiFi, Bluetooth, RS485, USB, Drugi Port RS232, Wyjście Analogowe (4-20 mA, 0-10 V), Wyjścia przekaźnikowe 2WE/4WY |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629530527 |
| Wymiary urządzenia | 588 mm × 305 mm × 118 mm |
| Wysokość opakowania | 36.300 cm |
| Długość opakowania | 48.000 cm |
| Szerokość opakowania | 44.500 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 10.240 kg |
| Waga urządzenia | 8.940 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender_5000_Dry_Datasheet_PL_80775484_B.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/30428871.pdf |






Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Kabel RS232 1,5 m OHAUS do wagi R71 — kabel połączeniowy
SKU: 30057595

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Karta Micro SD
SKU: 30303533

Wheel Kit, Defender Series
SKU: 30372146

Dławik M16 D52
SKU: 30379716
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS D52P6RQDR5 6 kg / 1 g
Pierwotna cena wynosiła: 3 941,00 zł.3 507,49 złAktualna cena wynosi: 3 507,49 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 D52P6RQDR5 — maksymalny udźwig 6 kg, odczyt 1 g, platforma 305×305 mm, interfejsy RS232, USB, Ethernet.
Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 D52P6RQDR5 to precyzyjne urządzenie o maksymalnym udźwigu 6 kg i odczycie 1 g. Platforma 305×305 mm i czytelny wyświetlacz LCD z klawiaturą numeryczną umożliwiają sprawną obsługę. Interfejsy RS232, USB i Ethernet zapewniają wszechstronną łączność z systemami informatycznymi. Idealna do zastosowań w magazynach, logistyce i produkcji przemysłowej wymagających dokładnych pomiarów. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.


















