
Dokładność odczytu 0.5 kg przy zakresie 1500 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 1500 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Akumulator, Drukarka, LFT, Miernik oddzielony od platformy.
| Numer Produktu | 30786258 |
|---|---|
| Wymiary szalki | 1000 mm x 1250 mm |
| Odczyt (d) | 0.5 kg |
| Legalizacja | TAK |
| Komunikacja | Ethernet (w ofercie akcesoriów), RS232 (w zestawie), USB (w ofercie akcesoriów) |
| Jednostki miary | Tony metryczne, funt, funt:uncja, gram, kilogram, uncja |
| Zasilanie | Akumulator (w zestawie), Zasilacz AC (w zestawie) |
| Funkcje | Akumulator, Drukarka, LFT, Miernik oddzielony od platformy |
| Kod EAN | 6973661828952 |
| Wymiary urządzenia | 1250 mm × 1000 mm × 90 mm |
| Czas dostawy | 4-5 dni robocze |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Zakres pomiarowy | 1500 kg |
Seria Wagi Podłogowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga podłogowa OHAUS DF33XW1500C1RL-EU 1500 kg IP 65
Pierwotna cena wynosiła: 15 100,00 zł.13 439,00 złAktualna cena wynosi: 13 439,00 zł. Netto


Waga podłogowa OHAUS Defender 3000 DF33XW1500C1RL-EU, maksymalny udźwig 1500 kg, odczyt 0,5 kg, platforma 1250×1000 mm, stal nierdzewna, IP 65.
Waga podłogowa OHAUS Defender 3000 DF33XW1500C1RL-EU ze stali nierdzewnej, maksymalny udźwig 1500 kg, odczyt 0,5 kg, platforma 1250×1000 mm, ochrona IP 65. Odporna na wodę i środki czyszczące — idealna do przemysłu spożywczego, mleczarskiego i farmaceutycznego. Łączność RS232, USB, Ethernet. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.












