
Dokładność odczytu 1 kg przy zakresie 3000 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 3000 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Drukarka, Miernik oddzielony od platformy, Szybka i łatwa konfiguracja.
| Numer Produktu | 30936617 |
|---|---|
| Wymiary szalki | 1500 mm x 1500 mm |
| Odczyt (d) | 1 kg |
| Legalizacja | Nie |
| Komunikacja | Mini Din (w zestawie), RS232 (w zestawie), USB (Included) |
| Jednostki miary | funt, funt:uncja, gram, kilogram, uncja |
| Zasilanie | 4 AA (LR6) baterie (brak w zestawie), Kabel USB (w zestawie), Zasilacz AC (w zestawie) |
| Funkcje | Drukarka, Miernik oddzielony od platformy, Szybka i łatwa konfiguracja |
| Kod EAN | 6976272571057 |
| Wymiary urządzenia | 1500 mm × 1500 mm × 110 mm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Zakres pomiarowy | 3000 kg |
Seria Wagi Podłogowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga podłogowa OHAUS DF25P3000D1X 3000 kg 1500×1500 mm
Pierwotna cena wynosiła: 5 975,00 zł.5 317,75 złAktualna cena wynosi: 5 317,75 zł. Netto


Waga podłogowa OHAUS Defender 2500 DF25P3000D1X, udźwig 3000 kg, odczyt 1 kg, duża platforma kwadratowa 1500×1500 mm.
Waga podłogowa OHAUS Defender 2500 DF25P3000D1X to rozwiązanie dla wymagających zastosowań przemysłowych — platforma 1500×1500 mm, udźwig 3000 kg, odczyt 1 kg. Stalowa ryflowana powierzchnia zapewnia wytrzymałość i bezpieczeństwo eksploatacji. Wskaźnik Defender 2500 z wyraźnym wyświetlaczem LCD umożliwia komfortowy odczyt. Interfejsy RS232 i USB pozwalają na integrację z systemami ERP i zarządzania magazynem. Zastosowanie: logistyka, przemysł ciężki, transport. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.











