
Dokładność odczytu 1 kg przy zakresie 3000 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 3000 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Akumulator, Drukarka, LFT, Miernik oddzielony od platformy.
| Numer Produktu | 30786257 |
|---|---|
| Wymiary szalki | 1000 mm x 1250 mm |
| Odczyt (d) | 1 kg |
| Legalizacja | TAK |
| Komunikacja | Ethernet (w ofercie akcesoriów), RS232 (w zestawie), USB (w ofercie akcesoriów) |
| Jednostki miary | Tony metryczne, funt, funt:uncja, gram, kilogram, uncja |
| Zasilanie | Akumulator (brak w zestawie), Baterie 6 C (LR14) (brak w zestawie), Zasilacz AC (w zestawie) |
| Funkcje | Akumulator, Drukarka, LFT, Miernik oddzielony od platformy |
| Kod EAN | 6973661828945 |
| Wymiary urządzenia | 1250 mm × 1000 mm × 90 mm |
| Czas dostawy | 4-5 dni robocze |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Zakres pomiarowy | 3000 kg |
Seria Wagi Podłogowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga podłogowa OHAUS DF33P3000B1RL 3000 kg
Pierwotna cena wynosiła: 8 035,00 zł.7 151,15 złAktualna cena wynosi: 7 151,15 zł. Netto


Waga podłogowa OHAUS Defender 3000 DF33P3000B1RL, maksymalny udźwig 3000 kg, odczyt 1 kg, platforma 1250×1000 mm, malowana stal z antypoślizgową powierzchnią.
Waga podłogowa OHAUS Defender 3000 DF33P3000B1RL o maksymalnym udźwigu 3000 kg i odczycie 1 kg. Masywna stalowa platforma 1250×1000 mm z czarną powłoką i ryflowaną powierzchnią zapewnia stabilność podczas ważenia ciężkich ładunków. Wskaźnik i-DT33P z interfejsami RS232, USB, Ethernet. Idealna dla logistyki i przemysłu ciężkiego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.












